Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Нерухомість

На сайті Жирафа вже скоро з'явиться можливість не лише розрахувати online вартість страхування нерухомого майна, але і порівняти пропозиції різних компаній і оформити поліс з доставкою додому!

Страхування нерухомого майна широко представлено на українському ринку і представляє собою захист житлових і нежитлових приміщень від різного роду негараздів. До числа ризиків в першу чергу відносяться: пожежі, затоплення, вибухи, стихійні лиха, незаконі дії третіх осіб (пограбування, розбої) та ін. До того ж набирають популярності програми по страхуванню відповідальності в процесі експлуатації нерухомості.

Вартість страхування залежить від ряду факторів: від страхової суми (грошові засоби, в межах яких здійснюється страхова виплата); від переліку ризиків; від строку дії договору; від розміру франшизи і від особливостей самого об'єкта нерухомості.

Останнім часом в Україні розповсюджено страхування квартир і приватних будинків короткостроково на період відпусток або відсутності хазяїна. Нагадуємо, що на період відпусток слід також потурбуватися про туристичне страхування. Такі поліси коштують дешевше річного і покривають всі необхідні ризики. 

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг