«Альфа Банк» в Україні здійснює діяльність як частина «Альфа-груп». В рейтингах основних показників банк входить в десятку найбільших. З моменту початнку діяльності в Україні банк демонструє неймовірні темпи росту.

За версією «Експерт-Рейтинг», «Альфа Банк» зберігає показник одного із самих надійних банків країни. Капітал банку постійно збільшується за рахунок акціонерів (в 2011 році збільшився на 25%), це також дає передумови до постійного росту економічних показників.

Гаряча лінія
0 (800) 502-050
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
3

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

Platinum Black

Дебетові або кредитні платіжні картки Visa і MasterCard

"Максимум" Debit World

Відкриття рахунку в Альфа-Банк , оформлення MasterCard Debit World з пакетом послуг (за 1 рік) в рамках розрахункових операцій, здійснення безготівкового платежу в торгово-сервісній мережі, обслуговування додаткової картки в рамках розрахункових операцій, у рік - без NFC технології, додаткової NFC Сім-карти - не тарифікується.

"Максимум" World

Відкриття рахунку в Альфа-Банк , оформлення MasterCard Platinum з пакетом послуг (за 1 рік) в рамках розрахункових операцій, обслуговування основної картки (щомісяця при наявності заборгованості на кінець розрахункового періоду), здійснення безготівкового платежу в торгово-сервісній мережі - не тарифікується. Обслуговування додаткової картки в рамках розрахункових операцій, у рік - без NFC технології, додаткової NFC Сім-карти - включено у вартість пакету.

Карта офісів

Відгуки

Вера Ивановна
31.03.2018 в 00:37
Здравствуйте!
Сегодня мой сын, Нетсев Евгений был в вашем отделении банка в Киеве по адресу г. Киев, улица Кириловская, 127. Он получал мой депозит (т.к. закончился срок размещения и я приняла решение забрать средства на лечение, т.к. я в январе поломала ногу на 81 году жизни) по нотариальной доверенности от моего имени на его имя и ему, правда не сразу, выдали мои средства. Но при этом из конечной суммы вычли 1% в пользу банка, о чем выдана квитанция.
Большая просьба к руководству банка дать ответ, на каком основании при предложении работников Альфа-банка вкладчику о опродлении депозитного вклада и в случае его отказа от предложения накладывается налог на возврат суммы депозита в размере 1% от выплаты?
Пенсионерка, учитель Вера Ивановна.
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Новини компанії Альфа-Банк

Анонс новин
12.08.2015
«Альфа Банк» заявив про поглинання «Укрсоцбанку», «дочки» італійської Unicredit

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?