«Альфа Банк» в Україні здійснює діяльність як частина «Альфа-груп». В рейтингах основних показників банк входить в десятку найбільших. З моменту початнку діяльності в Україні банк демонструє неймовірні темпи росту.

За версією «Експерт-Рейтинг», «Альфа Банк» зберігає показник одного із самих надійних банків країни. Капітал банку постійно збільшується за рахунок акціонерів (в 2011 році збільшився на 25%), це також дає передумови до постійного росту економічних показників.

Гаряча лінія
0 (800) 502-050
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
3

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

Platinum Black

Дебетові або кредитні платіжні картки Visa і MasterCard

"Максимум" Debit World

Відкриття рахунку в Альфа-Банк , оформлення MasterCard Debit World з пакетом послуг (за 1 рік) в рамках розрахункових операцій, здійснення безготівкового платежу в торгово-сервісній мережі, обслуговування додаткової картки в рамках розрахункових операцій, у рік - без NFC технології, додаткової NFC Сім-карти - не тарифікується.

"Максимум" World

Відкриття рахунку в Альфа-Банк , оформлення MasterCard Platinum з пакетом послуг (за 1 рік) в рамках розрахункових операцій, обслуговування основної картки (щомісяця при наявності заборгованості на кінець розрахункового періоду), здійснення безготівкового платежу в торгово-сервісній мережі - не тарифікується. Обслуговування додаткової картки в рамках розрахункових операцій, у рік - без NFC технології, додаткової NFC Сім-карти - включено у вартість пакету.

Карта офісів

Відгуки

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Новини компанії Альфа-Банк

Анонс новин
12.08.2015
«Альфа Банк» заявив про поглинання «Укрсоцбанку», «дочки» італійської Unicredit

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?