Компанія видає короткострокові, беззаставні фінансові кредити, які за своєю суттю є довічними кредитними лініями, доступними для всіх клієнтів.

Максимальний розмір кредиту становить 10 000 грн. Термін кредиту від доби до двох тижнів. Компанія дає клієнтові право, в будь-який момент, без яких би то не було попереджень, погасити кредит, продовжити його необмежену кількість разів, частково оплатити будь-які платежі, пов'язані з обслуговуванням кредиту.

Єдиним платежем по кредиту є відсотки за користування кредитом, які стягуються в момент видачі кредиту. Таким чином, на дату закінчення дії кредитного договору залишається заборгованість тільки по тілу кредиту. У разі погашення тіла кредиту в запланований термін компанія нараховує позичальникові призові гроші, в розмірі 10% від суми, сплаченої в якості відсотків. Зазначена сума зарахується при подальшому своєчасному погашенні тіла кредиту. При своєчасному погашенні кредиту дані послуги будуть дешевшими в підсумку на 10%. У разі затримання погашення кредиту, нараховані лише пеня, розмір якої дорівнює платі за користування кредитом. Обслуговування кредиту при простроченні погашення не збільшується у вартості.

Погасити кредит можна через касу відділень, через термінали і Інтеренет.

Гаряча лінія
(044)466-28-88
E-mail
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
1

Продукти

Фінансові послуги
Банківські кредити на Giraf.ua - підбір умов кредитування, максимально заводольняючий ваші потреби

Кредит без застави

Global Credit пропонує будь-який кредит без застави в столиці та інших містах України. Для цього потрібно лише звернутися в компанію і надати свій паспорт та ІПН

Відгуки

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?