«Ощадбанк» - це один із найбільших банків України. В історії незалежності країни банк починає роботу з 1991 року, відділившись від Ощадбанку СРСР. З тих пір і до поточного часу банк співпрацює з державними закладами, являється державною інституцією і всі його вклади гарантовані нею.

«Ощадбанк» представлений відділеннями практично у всіх населених пунктах України. За роки роботи він зарекомендував себе як надійнійший діловий партнер, пропонуючи свої послуги всім прошаркам суспільства. Окрім стандартних комунальних платежів без комісій, банк постійно розроблює нові депозитні і кредитні програми для своїх клієнтів. База клієнтів Ощадбанку - одна із найбільших по країні.

Гаряча лінія
0 (800) 210-800
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
6

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

Мій Депозит

Мій Депозит від Ощадбанк дає можливість поповнення вкладу від 200 грн/10 $/10 €. Виплата відсотків відбувається щомісячно або шляхом капіталізації відсотків (виплата відсотків за вкладом здійснюється щомісячно шляхом зарахування на депозитний рахунок). Дострокове повернення депозиту до закінчення строку його розміщення не передбачено. Автопролонгація. Мінімальна сума депозиту - 200 грн./10 $/10 €/

Депозит "Пенсійний+"

Депозит "Пенсійний+" від Ощадбанку - це вклади фізичних осіб, в наявності у яких є пенсійне посвідчення

Депозит "Пенсійний"

Депозит "Пенсійний" від Ощадбанку пропонує зробити вклад по спеціальним умовам для пенсіонерів

Visa Classiс

Ощадбанк пропонує своєму клієнту найпростішу і найпоширенішу в світі платіжну картку, наявність якої гарантує оптимальне співвідношення вартості та набору стандартних функцій. Картки приймаються до оплати товарів і послуг по всьому світу, де розміщено логотип VISA, а також в Internet-магазинах, при оплаті товарів і послуг поштою. За допомогою цієї картки можна отримати готівку в банкоматах і пунктах видачі готівки у всіх країнах світу.

MasterCard Platinum

Платинова картка від Ощадбанку - це преміальна міжнародна платіжна карта , коротаючи має високий рівень захисту (вмонтований чіп-модуль). Облаштована безконтактним чіпом payWave.
Грошові перекази
Наш сайт Giraf.ua пропонує розглянути варіанти пропозицій різних грошових переказів, що дозволяє клієнтам вибрати найбільш оптимальний для них з точки зору фінансової вигоди і у відповідності до індивідуальних вимог.

Грошові перекази Unistream

Відправити переказ через обрану систему грошових переказів
від 10.00 грн

Карта офісів