«Ощадбанк» - це один із найбільших банків України. В історії незалежності країни банк починає роботу з 1991 року, відділившись від Ощадбанку СРСР. З тих пір і до поточного часу банк співпрацює з державними закладами, являється державною інституцією і всі його вклади гарантовані нею.

«Ощадбанк» представлений відділеннями практично у всіх населених пунктах України. За роки роботи він зарекомендував себе як надійнійший діловий партнер, пропонуючи свої послуги всім прошаркам суспільства. Окрім стандартних комунальних платежів без комісій, банк постійно розроблює нові депозитні і кредитні програми для своїх клієнтів. База клієнтів Ощадбанку - одна із найбільших по країні.

Гаряча лінія
0 (800) 210-800
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
3

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

Депозит "Пенсійний+"

Депозит "Пенсійний+" від Ощадбанку - це вклади фізичних осіб, в наявності у яких є пенсійне посвідчення

Депозит "Пенсійний"

Депозит "Пенсійний" від Ощадбанку пропонує зробити вклад по спеціальним умовам для пенсіонерів
Грошові перекази
Наш сайт Giraf.ua пропонує розглянути варіанти пропозицій різних грошових переказів, що дозволяє клієнтам вибрати найбільш оптимальний для них з точки зору фінансової вигоди і у відповідності до індивідуальних вимог.

Грошові перекази Unistream

Відправити переказ через обрану систему грошових переказів
від 10.00 грн

Карта офісів