«ПриватБанк» - це найбільший в Україні банк, відчинив свої двері для перших клієнтів в 1992 році. Банк обслуговує більше третини всіх фізичних і юридичних осіб, клієнтів вітчизняного банківського сектору.
Оформити депозит в «ПриватБанк» або будь-який інший продукт нескладно - банк предоставляє на вітчизняномуу ринку саму широку мережу відділень і банкоматів, які є практично в кожному населеному пункті країни. Банк займає передові позиції практично по всім фінансовим показникам.
«ПриватБанк» також, безумовно, являється одним із банків, які пропонують інноваційні рішення, такі як мобільні банківські апплікації, системи онлайн-інкасації та ін.

Гаряча лінія
0 (800) 500-003
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
4

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

Депозит "Приват-Вклад"

Депозит "Приват-Вклад"

Універсальна

Безкоштовна кредитна картка

Універсальна Gold

Карта «Універсальна Gold» – міжнародна платіжна карта ПриватБанку. З нею ви зможете користуватися як власними грошовими засобами на карті, так і кредитними залишками. На цюкарту вам можуть перечисляти гроші ваші родичі, зайомі чи партнери. Гроші на карті «Універсальна Gold» (як власні, так і кредитні) доступні вам в будь-якому куточку світу у будь-який час доби.
Грошові перекази
Наш сайт Giraf.ua пропонує розглянути варіанти пропозицій різних грошових переказів, що дозволяє клієнтам вибрати найбільш оптимальний для них з точки зору фінансової вигоди і у відповідності до індивідуальних вимог.

Грошові перекази Western Union

Відправити переказ через обрану систему грошових переказів
від 10.00 грн

Карта офісів