«Райффайзен Банк Аваль» зареєстрував свою діяльність т в 1992 році під назвою Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль». В 2006 проводиться ребрендинг і формуються нинішні пріорітети в діяльності банку після вступу в 2005 році в міжнародний холдинг Райффайзен.

Керуючись сучасними технологіями і новинками ринку банк створює інноваційні продукти наряду зі стандартними.

Банк обслуговує більш, ніж 230 тисяч корпоративних клієнтів і більш, ніж 3 млн. приватних осіб. Оформити кредит в Україні в «Райффайзен Банк Аваль» легко, оскільки в країні функціонує більш, ніж 800 відділень.

Гаряча лінія
0 (800) 500-500
E-mail
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
3

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

Вклад «Ощадний»

Даний депозитний вклад є спеціальною пропозицією від Райффайзен Банк Аваль. Він поширюється на власників пакетів «Преміальний», «Преміальний 3.0», «Оптимальний», «Оптимальний плюс», «Пенсійний оптимальний», «Пенсійний легкий». Пропозиція є бонусною, так як до базової ставки з терміном вкладення на 367 днів плюсується 0.5% в гривневому еквіваленті.

Миттєва Visa Instant

Дебетові або кредитні платіжні картки Visa і MasterCard
Грошові перекази
Наш сайт Giraf.ua пропонує розглянути варіанти пропозицій різних грошових переказів, що дозволяє клієнтам вибрати найбільш оптимальний для них з точки зору фінансової вигоди і у відповідності до індивідуальних вимог.

western Union

Відправити переказ через обрану систему грошових переказів
від 10.00 грн

Карта офісів

Відгуки

Винник Надія
28.01.2015 в 10:58
Чому ви скриваєте номер телефону банку в м.Н.Розділ? Як вам подзвонити пенсіонеру, щоб так далеко не йти? Це заборонена послуга?
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?