ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» є правонаступником ЗАТ «Інтергазбанк», АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року.

УКРГАЗБАНК - банк, який вже більше 21 року функціонує на ринку фінансових послуг.
Просування нових банківських продуктів на внутрішніх та міжнародних ринках забезпечили ват АБ«УКРГАЗБАНК» зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази.

Банк активно нарощує масштаби діяльності, як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку так і шляхом територіальної експансії.

Гаряча лінія
0 (800) 309-000
Відділення
13
Банкомати
0
Продукти
1

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

Депозит «Берегиня»

Депозит «Берегиня» - терміновий внесок для фізосіб, що дозволяє збільшити свої заощадження і в той же час разом з АБ «УКРГАЗБАНК» надати благодійну допомогу дитячим будинкам. При відкритті клієнтом депозиту «Берегиня», УКРГАЗБАНК щомісяця надсилає 1% річних від суми такого внеску на рахунки дитячих будинків.

Карта офісів

Відгуки

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?