«Укрсиббанк» заснований в 1990 році в Харкові. За час своего розвитку банк пройшов шлях від статуса регіонального банку до одного із лідерів банківського ринку України.

Послугами банку «Укрсиббанк» користується більш, ніж 2 млн. роздрібних клієнтів з усіх куточків України. Банк належить BNP Paribas, одній із найбільших фінансових груп, їй зараз належить 99% акцій банка.

Оформити кредит в «Укрсиббанку» можна в будь-якому регіоні України - до послуг населення 642 відділення і більш, ніж півтори тисячі банкоматів. Банк обслуговує також більш, ніж чверть мільйона клієнтів середнього і малого бізнесу.

Гаряча лінія
0 (800) 505-800
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
7

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

"Надійний статок"

Надійний дохід від Укрсиббанку - це депозит в банку всесвітньо відомої групи BNP Paribas. Цей депозит не має можливості дострокового зняття або поповнення. Проценти виплачуються щомісячно. При відкритті депозиту в системі інтернет-банкінгу Star24 від Укрсиббанку ви отримуєте надбавку до існуючої ставки в 5% для рахунків в гривні і 0.2 для рахунків в USD і Euro. Також якщо сума перевищує 150,000 грн/20,000 USD/ 20,000 Euro, то ви отримуєте додаткові 0,2% річних.

"Гарантований Капітал"

Гарантований капітал від Укрсиббанку - це депозит в банку всесвітньо відомої групи BNP Paribas. Поповнити вклад або частково зняти - не можна. По закінченню терміну можна отримати процентний накопичення. При відкритті депозиту в системі інтернет-банкінгу Star24 від Укрсиббанку ви отримуєте надбавку до існуючої ставкою в 5% для рахунків в гривні і 0.2 для рахунків у USD та Euro. У разі, якщо сума перевищує 150,000 грн/20,000 USD/ 20,000 Euro, ви отримуєте додаткові 0,2% річних.

Start

Ви хочете мати платіжну карту для щоденних розрахунків, почати накопичення коштів і мати можливість управляти рахунками із дому чи офісу, зекономивши на банківських комісіях? Тоді пропозиція Start це те, що вам потрібно.

All Inclusive

Ви цінуєте свій час і хочете легко і просто користуватися кількома банківськими продуктами і страховими послугами одночасно: накопичувати, здійснювати платежі і перекази і користуватися платіжною картою на вигідних умовах? Це означає, що вам підійде пропозиція All Inclusive.

All Inclusive Ultra

Ви достатньо впевнений користувач банківських послуг і Інтернет, часто здійснюєте платежі і перекази, полюбляете подорожувати або відправляєтесь у зарубіжні відрядження, слідкуєте за тенденціями моди і світовими новинками, при цьому хочете застрахуватися від непередбчуваних ситуацій або бути в курсі бонусних і привілейованих програм від відомих брендів? Тоді саме для вас пропозиціяе All Inclusive Ultra.

All Inclusive De Luxe

Ви — особливий клієнт і звикли до особливого ставлення, володієте капіталом і знаєте, що гроші повинні працювати на вас, часто подорожуєте і цінуєте комфорт і стиль у всьому, розбираєтесь у вишуканих речах і справжніх ценностях. Хочете користуватися пакетом пропозицій і послуг, який буде відповідати вашому статусу? Пропрозиція All Inclusive De Luxe створена тільки для вас!

Соціальна

Cоціальні карти призначені для отримання пенсійних та/або соціально-орієнтованих виплат без комісій в мережі відділень і банкоматів УкрСиббанку і в банкоматах банків-партнерів по всій Україні.

Карта офісів

Відгуки

Max
07.12.2016 в 19:39
Обслуживаюсь в Укрсибе, как ФОП, уже давно, с 2013 года. Банк застрял в 20 веке и определенно не хочет ничего с этим делать. Приходится ездить в банк регулярно, для того чтобы завести документы, хотя в нормальных банках уже давно действует электронный документооборот. Клиент-банк работает на Java, так что в большей половине браузеров он не работает, ключи для клиент банка удаленно сделать мне не смогли(вобще такая возможность, вроде, есть, но, как мне пообещали в колл-центре ее включить- так до сих пор и включают)), пришлось опять же ехать в отделение. С коммуникацией отдельная песня, я обслуживаюсь в отделении на Иллинской в Киеве, так меня даже с менеджером связать не могут(это уже даже не 20 век, если что)), телефон у них на отделение один, звонишь им или в колл-центр - говорят, что сейчас переключат, но 3 из 3 раз меня с ним не соединяло. Клиент-банк допотопный, на калькуляторе писаный, работает только по будням и только в рабочее время(у всех адекватных банков уже давно 24/7). Очередь в отделении тоже радует(прикиньте, она даже электронная!! видимо весь бюджет на инновации на нее пошел), получаешь номерок и ждешь пол часа очередь к своему менеджеру, в то время как еще 5 менеджеров курят и рассказывают друг другу клевые истории. Последнее, чем недавно порадовали, это тем, что поменяли мне валюту(по ВЭД) на межбанке по курсу который гораздо ниже минимально зафиксированого (к примеру минимальный курс покупки был 10.00 грн, а у меня валюта каким-то чудом поменялась за 9.00 грн). Банк- дно на дне дна, для ведения ФОП категорически не советую.
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?