Universal Bank починає свою історію в Україні з 1994 року. В 2006 році банк вступає в міжнародну групу компаній Eurobank Group і являється її представником в Україні.

Universal Bank належить до групи великих банків за кількістю активів, згідно класифікації Национального Банку. Банк активно інвестує в економіку країни, працює з корпоративними і приватними клієнтами всередині країни і на міжнародному рівні.

Оформити депозит в Universal Bank можна в будь-якому регіоні країни, мережа відділень представлена широко і повсюди. До того ж банк має найвищу оцінку рівня надійності депозитів за версією "Кредит-Рейтинг".

Гаряча лінія
0 (800) 300-200
Відділення
0
Банкомати
0
Продукти
1

Продукти

Банківські послуги
Giraf.ua пропонує своїм клієнтам ознайомитися з найвигіднішими банківськими пропозиціями на сьогоднішній день, порівняти кредитні та депозитні ставки і допомогти у виборі найбільш оптимального варіанту для Вас

Строковий вклад "Депозитна лінія"

Депозитний продукт від банку Universal Bank - "Депозитна лінія", який надає можливість розмістити необмежену кількість строкових вкладів на одному терміновому депозитному рахунку

Карта офісів

Відгуки

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?