Перезвонить мне
Укажите ваш номер телефона и мы свяжемся с вами
Заявка на обратный звонок принята
Наш менеджер свяжется с вами по указанному телефону в самое ближайшее время
Заявка не была отправлена
В процессе отправки произошла ошибка. Повторите попытку позже.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Есть вопрос? Звоните:

Отзывы о СК БРОКБИЗНЕС

Отзывы

Оля
08.02.2020 в 16:08
Випадок трапився у Іспанії (острові Тенеріфе), погіршення самопочуття з підвищенням температури і висип по тілу червоного кольору. з’явилась алергічна реакція. У мене був поліс від БРОКБІЗНЕСУ. За медичною допомогою звернулася самостійно, БО ДОПОМОГА ПОТРІБНА БУЛА НЕГАЙНО (консультація, десенсибілізуюча терапія) повідомивши компанію за телефоном який був вказаний у полісі. Після повернення в Україну звернулась з заявою у відділення страхової у м.Львові, подала всі свої документи, чеки і мені повернули гроші на картку 8869,20 грн.
E-mail
Ваше имя
       
ЄВГЕНІЙ
27.01.2020 в 12:49
Безперечно один з найкращих сервісів у Львові та на теренах України. Виражаю подяку фахівцю Христині Триндяк, за те, що надавала консультаційну допомогу в прямому сенсі - цілодобово. Неодноразово виручала з полісами для виїзду за кордон та для отримання Чеської робочої візи для наших працівників. Бували випадки, що поїздки були вже і негайно, скинули дані, поки доїхали до офісу, а поліси вже готові очікували. Це дуже зручно! Останні рази замовляли електронні поліси, після оплати готовий документ отримали на електронну пошту. Дуже дуже дуже хвалю! Так тримати.
З повагою, Євгеній.
Компанія ManpowerGroup Ukraine, ManpowerGroup Czech Republic.
страхувальник - МЕНПАУЕР УКРАЇНА
через офіс Страхової компанії БРОКБІЗНЕС у Львові
E-mail
Ваше имя
       
Зоряна
27.01.2020 в 11:45
Оформлювала туристичну страховку для виїзду в Європу у Страховій компанії Брокбізнес. Гарне враження від компанії, ввічливі менеджери. Зробили знижку, що було приємним моментом. Можна оплатити через мобільний додаток зразу на рахунок компанії і отримати квитанцію, що дуже зручно!! Крім цього мій батько є постійним клієнтом цієї компанії з 2011 року страхує свої авто по автоцивілці з 0 франшизою за адекватною ціною. Як на стадії страхування так і під час виплат все проходить чудово! Знайомі отримали виплату менше, ніж за тиждень часу і ще й немалу суму, були приємно здивовані і самі стали клієнтами БРОКБІЗНЕС.
E-mail
Ваше имя
       
Микола
21.08.2019 в 20:47
Страхову Брокбізнес НЕ РАДЖУ!!
З моменту ДТП пройшло 4 місяців, яке відбулося 23.04.2019р., до цих пір мені НЕ ВИПЛАТИЛИ страховку.Декілька разів дзвонив в страхову "БРОКБІЗНЕС"!!! Зі мною спілкувався Коваль Андрій в якого постійно повно різних відмовок: що моєю справою буде займатися; комусь її віддали; вам перезвонять пізніше ,по цей день ніхто не перезвонив!!Одним словом НІЯКОГО ТОЛКУ !!З ним говорити як з комп"ютерним роботом, ДОПОМОГИ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ НІЯКОЇ!!! Буду продовжувати писати скарги на страхову "БРОКБІЗНЕС" до МОТОРНО ТРАНСПОРТНОГО!!!
E-mail
Ваше имя
       
Петро
18.06.2019 в 12:52
купил 10 06 2019 два полиса ао0170312 код страховика 129 ам5372271 код страховика 129 на 17 06 2019 в базе нет ето шахрайство или безответственость
E-mail
Ваше имя
       
Artem
26.07.2018 в 15:48
Рекомендую.
После ДТП все выплатили
E-mail
Ваше имя
       
Олег
17.10.2017 в 14:50
Категорично НЕ РАДЖУ БРОКБИЗНЕС !!!
З 2015 року ніяк не може виплатити страховку по ДТП. Мав справи з багатьма страховими і про кожну памятаю. Найяскравіші це: "Перша украінська" виплачувати кошти по страховому випадку не дуже спішить, але виплачує в терміни. "Уніка" виплатила мені швидко - десь до трьох тижнів. Найшвидше мені виплатила страхова компанія "ТАС". З моменту ДТП до виплати було 12 днів- це супер! Страхова "ТАС" мене дуже здивовала! А от в страхову "БРОКБІЗНЕС" скільки не дзвони: то там пан Андрій кудись вийшов, то у відпуску, то десь на огляді, то на обіді, то знов ше десь. Залишіть номер і він Вам зателефонує. Ага, вже. Скільки не лишав - ніхто нікуди не телефонує. Запитують, а потім один на другого переключають, 1000 маніпуляцій, ТОЛКУ НОЛЬ. Кароче, нікому Ви там не потрібні. Тільки один вигляд суперроботи. БРОКБІЗНЕС - ЦЕ ЄДИНИЙ ГЕМОРОЙ ЗА 15 РОКІВ. Заповнив лист з інформацією куди мають надійти мені кошти і чекаю виплати по сьогоднішній день.
НЕ СТРАХУЙТЕСЬ ТАМ, БУДЬ-ЛАСКА!!! У випадку ДТП буде мінінгіт з виплатами для постраждалої сторони.
E-mail
Ваше имя
       
Ирина
16.07.2016 в 14:32
Ужасно мошеническая организация- я проработала почти 2 года директором в регионе и не заплатили не только зарплату но и за консультационые услуги моим работникам. Идёт суд и выяснилось,что в трудовую они мне записали что я как-бы официально устроена- а по справке ПФУ - официальной(пенсионного фонда Украины) я не видна,т.е. налоги за меня Брокбизнес не платил,значит я устроена только у них по бумагах,которые наверняка скрыли от всех гос.органов- вот им и назначена проверка налоговой Украины и ПФУ- так что ребятки нынешние работники сходите в ПФУ и проверьте- вы наверняка тоже не официальные работники Брокбизнес- а налоги с вас высчитывает эта компашка.
E-mail
Ваше имя
       

Ваш отзыв

E-mail
Ваше имя
       

Узнаешь кого-то?

Возможно, кто-то из твоих друзей уже воспользовался услугами Жирафа: узнаешь кого-то?

С кем мы работаем?

С самыми крупными игроками на рынке финансовых услуг