Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Згода

 1. Дана Згода (далі – Згода) заключається між ТМ Giraf - компанією, що надає доступ до послуг ресурсу сайту ТМ Giraf (далі по тексту - сайт), і приватною особою – читачем, що відвідує сторінки сайту або користується принаймні одним сервісом, що надаються в рамках сайту (далі по тексту – користувачі сайту).
 2. Дана Згода регулює порядок збору, використання і розголошення адміністрацією сайта інформації про приватну особу, яка може бути визнана конфіденційною або являється такою по визначенню і може розповсюджуватися лише зі згоди осіб, які обмежили доступ до інформації, а при відсутності такої згоди — лише в інтересах національної безпеки, економічного благополуччя і прав людини.
 3. Згодою користувач надає ТМ Giraf згоду і право на запис, обробку і зберігання (в тому числі електронне) інформації, його реєстраційних і облікових записів, що використовуються для обробки, зберігання, використання (реєстрації, накопичення і т.п. інформації у зв'язку з дільністью). Користувач підтверджує і погоджується з тим, що його облікові записи (персональна і/або інформація для ідентифікації), які стають відомі ТМ Giraf в ході виконання згоди, можуть зберігатися, оброблятися (використовуватися і т.п.) як в ході виконання згоди, так і по закінченні її дії.
 4. Вносячи свої дані на сайт ТМ Giraf, користувач автоматично погоджується з умовами Згоди і зобов'язується їх притримуватися.
 5. Згода діє для всіх веб-сайтів ТМ Giraf. Також на сайті ТМ Giraf можуть розміщуватися посилання на сайти інших компаній при переході на які Користувач залишає сайт ТМ Giraf.
 6. Методи забезпечення конфіденційності на сторонніх сайтах ТМ Giraf не контролює.

Джерела, використання і безпека інформації

Інформація, яка викладена в даній Згоді може бути персоніфікованою (що прямо відноситься до конкретної особи або тої, що асоціюється з нею) і неперсоніфікованою (дані про користувача сайту отримані без прив'язки до конкретної особи), доступна наступними способами:

 • при переписці адміністрації з користувачами сайту за допомогою електронної пошти;
 • інформація (персональна: ім'я, прізвище, контакти), що надається користувачами при реєстрації на сайті, в рамках міроприємств, що проводяться адміністрацією сайту, опитуваннях, заявках, формах зворотнього зв'язку, внесення записів в реєстраційні онлайн-форми, оформлення договорів, а також при виборі виду страхування. Дана інформація (персональна) буде передана банкам безпосередньо після натиснення кнопки підтвердження.
 • технічна інформація – дані про Інтернет-провайдера користувача, IP-адресу користувача, характеристиках ПК і програмного забезпечення, що використовується, а також дані, зібрані за допомогою «cookie».

 Безпека

 1. ТМ Giraf не передає дані, зібрані про користувачів веб-сайтів ТМ Giraf третім особам, крім випадків, передбачених Законодавством України, стосовно національної безпеки, економічного благополуччя і прав людини.
 2. Жираф не несе відповідальності по виплаті компенсації у випадку відмови страхової компанії .
 3. Вся інформація, що знаходится на даному сайті основана на офіційних даних безпосередньо від страхових компаній.
 4. Вся інформація, заявки, стосовно кредитів надаються обраному банку після підтверждення даної згоди.
 5. У випадку заявок на придбання страхування в регіонах, вся інформація передається обраній покупцем страховій компанії тільки після підтвердження даної згоди.
 6. При виявленні незаконного розповсюдження інформації користувач зобов'язаний терміново повідомити про це ТМ Giraf з метою припинення незаконного розкриття інформації. Якщо користувач знав або міг знати про незаконне розкриття інформації і не повідомив про це ТМ Giraf, такі його дії будуть розцінені ТМ Giraf как згода користувача на розкриття інформації, в результаті чого з ТМ Giraf знімається будь-яка відповідальність за розкриття інформації.

До ТМ Giraf не можуть бути пред'явлені претензії з приводу інформації у випадку, якщо таке розкриття було проведено самим користувачем або з його згоди.

Заключні положення

 1. Відвідуючи сторінки сайту і/або заповнюючи форму реєстрації на сайті, користувач автоматично приймає умови Згоди про конфіденційність.
 2. Поправки і зміни до Згоди можуть бути внесені ТМ Giraf без попередього повідомлення. Нова редакція Згоди вступає в силу з моменту її опублікування.
 3. Діяльність адміністрації сайту, а також будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбачуваному Законодавством України.
 4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені користувачами або третіми особами.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?