Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Програми добровільного медичного страхування

Будьте впевнені, що раптова хвороба чи нездужання не зменшить вміст вашого гаманця! Найближчим часом ви зможете підібрати собі медичну страховку від ведучих компаній України online на нашому сайті!

Що таке ДМС?

Програми добровільного медичного страхування передбачають оплату за лікування (придбання і доставка медикаментів, амбулаторне лікування, невідкладна допомога та ін.) за рахунок страховика при виникаючій необхідності. Як правило, поліси ДМС передбачають першочергове обслуговування в кращих приватних клініках України, цілодобову консультацію лікарів на гарячій лінії і ряд інших переваг.

Від чого залежить вартість ДМС?

Вартість полісу залежить в першу чергу від переліку ризиків. Оскільки, частіше за все програми ДМС підбираються індивідуально, перелік страхових випадків також обирається страхувальником особисто. Ціна залежить і від страхової суми, віку, переліку хронічних чи перенесених захворювань і регіону проживання застрахованої особи. Слід зауважити, що страхові компанії при заключенні договору страхування здоров'я просять клієнтів також пройти медогляд, щоб мати актуальні дані про їх здоров'я. Частіше за все українські страховики заключають договори ДМС з роботодавцями різного роду підприємств і забезпечують таким чином захист здоров'я всіх працівників.

Зарубіжний досвід

Слід відмітити, що в країнах Євросоюзу медичне страхування є обов'язковим і регулюється державою. І навіть не дивлячись на це, величезною популярністю користуються добровільні програми страхування. Це свідчить про високий рівень страхової культури суспільства і захисту своїх громадян зі сторони держави. Із року в рік ринок добровільного медичного страхування в Україні набирає популярності, росте кількість застрахованих осіб, розширюється спектр програм – це говорить про всебічний розвиток страхової культури і в нашій країні.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг