Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Life-страхування

Чи часто ви замислюєтеся про своє майбутнє, про те, що чекаємо попереду? Мрієте про сім'ю, успішну кар'єру, подорожах. Спочатку, хочете просто отримати купу вражень, не замислюючись про наслідки. Пізніше, з'являється усвідомленість, робота, бізнес, сім'я, діти, успіх, досягнення цілей.

Але іноді мрії залишаються лише мріями. І статися можуть непоправні речі - інсульт, інфаркт, онкологічне захворювання, нещасний випадок, інвалідність або навіть смерть. І що тоді? Де знайти кошти на лікування? Хто погасить наявний кредит? Хто допоможе здобути освіту дітям? Хто буде забезпечувати сім'ю?

Страхування життя - це, в першу чергу, ваші гроші, які стануть в нагоді в найнесподіваніший момент в майбутньому. Вони допоможуть організувати вам фінансовий стан на потреби або, елементарно, для виходу на пенсію. Наявність полісу в компанії може запевнити вас в отриманні фін.средств в незалежності від кого, чи надає клієнту СК допомогу система держ.пенсійного і / або соц.страховання.

Страхування здоров'я і життя - безумовно, гарант захисту і досить непогана інвестиція. Ті невеликі грошові витрати, які ви робите щодня на іноді непотрібні, а часом і непотрібні, речі можуть забезпечити захист і скласти важкий капітал в майбутньому.

Фахівці СК допоможуть прорахувати вартість такого поліса в Києві і офісі інших містах України, де є представництва компаній, а також проконсультують, за всіма необхідними документами, квитанціями і заявам, які стануть в нагоді в разі будь-яких змін в полісі, оформленні платежів, підключенні додаткових умов , уточнень платежів тощо. Ціна поліса життя і здоров'я прораховується суто в індивідуальному порядку і певним параметрам.

У такого виду договорів існують кілька типів програм:

  • ризикові
  • накопичувальні
  • пенсійні
  • пакетні продукти
  • доп.страхованіе
  • програми співпраці з банками

Залежно від того, яка програма поліса буде вас цікавити, ви можете убезпечити себе від певних ризиків.

Ризикові програми розраховані на те, щоб убезпечити клієнта від неможливості виконувати фінансові зобов'язання - погашення кредиту, заборгованостей в разі смерті.

Накопичувальні програми гарантують отримання фінансових відшкодувань, якщо клієнт живий на момент, обумовлений в полісі або ж, у разі настання смерті клієнта СК в період дії поліса, за своєю суттю є цими програмами накопичення.

Власники накопичувальних полісів також мають право користуватися податковими пільгами, визначеними законодавством України.

Пенсійні програми припускають, що умови по полісу є довічними. Кожна людина щодня заробляє гроші, які йому вкрай необхідні для його забезпечення. І найчастіше, в ранньому віці ми не замислюємося над тим, що коли-небудь, в майбутньому, можна втратити здатність працювати через фізіології, простіше кажучи - старіння. Тому, іншими словами, цю програму можна назвати програмою довічного накопичення.

Програми доп.страхування пропонують розширити умови поліса, що дає ще більшу захищеність і впевненість клієнтові під час всього терміну дії поліса. Грошове відшкодування за полісом може повністю замінити втрату доходів у разі, якщо клієнт СК не може працювати з фізіологічних причин, а також фінанс.последствій після хвороб або нещасних випадків.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг