Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Добровільне автострахування КАСКО

  • варіанти, ідеально підібрані для вашого автомобіля
  • порівняння найкращих пропозицій страхових компаній
  • індивідуальні знижки при оформленні будь-якого полісу КАСКО
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс КАСКО по телефону

Скористуйтесь формою замовлення полісу по телефону та заощадьте свій час! Ми самі зв'яжемося з вами для уточнення всіх необхідних деталей
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте КАСКО для вашого авто
Транспортний засіб
Вартість авто
Марка ТЗ
Додаткова інформація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто На який період страхується транспортний засіб? Інший період В яких цілях використовується ТЗ? В інших цілях Чи знаходиться транспортний засіб у кредиті чи заставі? Так, ТЗ у кредиті Чи був цей транспортний засіб раніше застрахований? Так, було застраховано
Інформація про водіїв
Мінімальний вік водіїв, допущених до керування ТЗ Мінімальний стаж водіїв, допущених до керування ТЗ

Вже зараз Жираф надає можливість розрахувати вартість КАСКО online, використовуючи наш КАСКО калькулятор; порівняти переваги і недоліки в різних компаніях і обрати страховий поліс, максимально відповідний вашим вимогам!

На жаль, в Україні статистика ДТП і угонів невтішна – пропорційно росту кількості автомобілів на дорогах збільшується і кількість пригод. Страхові компанії пропронують своїм клієнтам оформити поліс КАСКО, щоб бути максимально захищеними фінансово в непередбачуваних ситуаціях. КАСКО - це добровільне страхування автомобілів від збитків внаслідок ДТП, протиправних дій третіх осіб або угону.


Основні труднощі при виборі КАСКО в Україні:

  • Нерозуміння суті питання. Абсолютна більшість не має достатнього досвіду в страхуванні і не розуміє, навіщо потрібен поліс КАСКО Україна. Рівень страхової культури у суспільстві хоч і зростає із року в рік, але ще не достатньо високий. Люди придбають автомобілі і не розуміють, навіщо сплачувати додатково за страховку, сприймають її як щось, що обтяжує сімейний бюджет. У розумінні більшості людей ДТП або викрадення автомобіля - це те, що відбувається з іншими і ніколи їх не торкнетьтся. Пропонуємо вам ознайомитися зі статистикою ДТП і викрадень авто по Україні. На жаль, більша частина людей, що поповнили цю сумну статистику, не мала страхового захисту.
  • Недосвіченість у виборі страхової компанії. Люди, що вирішили вперше заключити договір КАСКО на авто, не знають до якого страховика звернутися. Як правило, вони питають поради у друзів або у менеджерів автосалону, в якому придбали автомобіль. Якщо ж автомобіль у кредиті – у спеціалістів банку. Але друзі можуть поділитися лише власним досвідом, а працівники сфери продажу зацікавлені в тому, щоб клієнти застрахувались в акредитованій страховій компанії. Все просто и прозоро – вони отримують із цього матеріальний зиск. Довірити вибір КАСКО третім особам – це самий простий шлях, але не правильний, ми рекомендуємо відповідально підійти до цього вибору. Краще уділити пошуку потрібної компанії зайві кілька годин, але самостійно ознайомитися з програмами страхування, порівняти пропозиції страховиків, прочитати договір, а при виборі конкретного страховика ознайомитися з фінансовими результатами його діяльності, звернути увагу на виплати по КАСКО та ін.
  • Вибір КАСКО подешевше. Звісно, у споживачів виникає бажання придбати КАСКО на авто дешево, іноді не звертаючи уваги на причини низької вартості. Зачасту, зекономивши на вартості полісу, клієнт не отримує повноцінного захисту. Наприклад, збільшивши розмір франшизи, або жертвуючи деякими ризиками, люди, не задумуючись, підписують договір. І тільки якщо виникає непередбачувана ситуація, починають гарячково вивчати всі його умови. Наприклад, у гонитві за ціною клієнт бажає зекономити на умовах КАСКО з приводу нічної стоянки. В країні, на жаль, практично немає таких нічних автостоянок, які несли б повну відповідальність за цілісність автомобіля. І у випадку його пошкодження або викрадення в нічний час, виявляється, що документально підтвердити знаходження автомобіля на стоянці під охороною не виходить. Відповідно, це може бути приводом у відмові оплати збитку. Жираф рекомендує не намагатися здешевити КАСКО машини за рахунок відмови від ключових ризикіов, а зважено підійти до питання. І лише обравши необхідний пакет послуг, порівняти пропозиції від різних компаній.

Підсумувавши сказане, Жираф бажає вам здійснювати вибір страхового захисту відповідально. 


Ви можете замовити КАСКО в наступних регіонах: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, а також в будь-якому іншому обласному центрі України.

Дополнительно о КАСКО:
Купити КАСКО Розрахунок КАСКО онлайнСкільки коштує КАСКО
Поліс КАСКОПовне КАСКОЦена КАСКО
Тарифи КАСКОСкільки коштує КАСКОСкільки коштує повне КАСКО
Скільки коштує КАСКО на рік Розрахувати КАСКО
Розрахунок страхування КАСКО

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг