Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

КАСКО-міні

  • економія грошей - полегшені програми добровільного автострахування за півціни
  • економія часу - оформлення заявки займає кілька хвилин
  • акційні пропозиції від ведучих компаній України
?:one click buy kaskomini

Замовити поліс КАСКО-міні по телефону

?:one click buy kaskomini info
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте КАСКО-міні для вашого авто
Транспортний засіб
Вартість авто
Марка ТЗ
Додаткова інформація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто В інших цілях Чи знаходиться транспортний засіб у кредиті чи заставі? Так, ТЗ у кредиті Чи був цей транспортний засіб раніше застрахований? Так, було застраховано

Абсолютно не кожен водій на українських дорогах потребує страхового захисту свого авто цілодобово. Ті, хто користується своїх транспортом вкрай рідко, відчувають себе впевненим і акуратним водієм, ставлять машини на добре парковці, підійдуть дешеві варіанти страхування.

КАСКО-МІНІ - це економічно вигідний продукт для водіїв, які бажають застрахувати свій автомобіль тільки від одного ризику - від збитку при ДТП, яке сталося з вашої вини. Варто звернути увагу на те, що страхування буде покривати не всю вартість автомобіля, а тільки обумовлену і прописану в договорі частину / суму.

Умови продукту КАСКО-МІНІ дуже схожі на умови договору ОСЦПВ (страхова сума, ризики, порядок відшкодування і т.п.), але в даному випадку, грошову виплату, в результаті пошкоджень, які будуть нанесені вашому автомобілю, отримаєте безпосередньо ви. Так само, акцентуємо увагу на те, що договір припиняє дію відразу після того, як настає виплата після першого страхового випадку. Поліс може включати в себе пункт, згідно з яким, виплату можна отримати тільки в разі, якщо водій автомобіля, який був застрахований, був винуватцем ДТП. В інших же випадках - страхове відшкодування не можливо.

КАСКО коштує дорого, а простого ОСЦПВ для страхового захисту вам не досить? Вихід є - КАСКО-МІНІ. Варіанти, представлені на сайті Giraf.ua, допоможуть значно заощадити і вибрати максимально вигідні для вас і вашого автомобіля пропозиції.

Вартість страхування можна прорахувати у нас на сайті. Ціна буде варіюватися від декількох параметрів. Основні з них - це:

• вартість автомобіля
• місто реєстрації автомобіля
• марка, рік автомобіля

Даний вид страхування ви зможете оформити в офісі в абсолютно будь-якій страховій компанії, яка надає цю послугу в Києві або іншому місті України.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг