Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Зелена Карта - автострахування при виїзді за кордон

  • Широкий вибір надійних страхових компаній
  • Акційна пропозиція на поліси від компанії ІНГО
  • Оформлення поліса всього за 5 хвилин
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Зелена Карта по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахувати Зелену Карту для вашого авто
Транспортний засіб
В який регіон ви їдете Інший напрям Період перебування за кордоном інший період

Збираючись на своєму автомобілі за кордон, у автомобілістів виникає необхідність оформлення полісу Зелена Карта. Це свого роду Автоцивілка, але діюча за межами України в країнах-учасниках системи. У випадку ДТП, збитки покрыває представництво бюро країни, в якій воно трапилося. Оформлюючи даний поліс, автолюбителю слід врахувати ряд особливостей.

Вартість Зеленої Карти

Ціна на поліс залежить від країни, яку ви вирішили відвідати, від типу транспортного засобу, а також від строку дії полісу. Договір оформлюється строком від 15 днів до 12 місяців. Ціна страховки при поездці в країни ЄС буде раза в півтора-два вище, чим, наприклад, при відвідуванні Росії, Білорусії і інших країн СНД. Слід зауважити, що ціни на цей вид страхування - законодавчо фіксовані і абсолютно однакові в різних страхових компаніях.

Де і коли необхідно придбати поліс?

Жираф рекомендує придбати поліс заздалегідь в перевірених страхових компаніях. Звертаємо увагу, що поліс мають право реалізовувати тільки страховики, що є повними членами МТСБУ. Ознайомитися зі списком легальних компаній, що продають Зелену Карту можна на офіційному сайті Моторно-Транспортного Бюро. Ми працюємо лише з авторизованими продавцями міжнародных полісів

Як уберегти себе від підробки?

Зрозуміло, якщо вам не пощастило придбати підробний поліс, то це буде приводом для відмови у виплаті у випадку ДТП. Підробки, як показує статистика, частіще за все продають страхові представники поблизу митного контролю на кордоні. оскільки самим розповсюдженим видом підробок являється кольорова копія оригінального полісу, то треба знати, що достатньо просвітити поліс під ультрафіолетовою лампою. Номер бланку при цьому повинен мати зелене світіння.

Особливості заповнення полісу

Бланк складається із чотирьох сторінок, які ідентично заповнюються. Третя сторінка залишається у представника страхової компанії, інші віддаються клієнту. Слід ретельно перевірити, щоб дані, вказані на всіх чотирьох сторінках, співпадали.

Дії у випадку ДТП за кордоном

У випадку аварії необхідно негайно викликати представників поліції країни, в якій ви перебуваєте і пред'явити їм поліс. Якщо з полісом все в нормі, то заповнюється Європротокол або складається акт про ДТП. Слід знати, що Зелена Карта не передбачає собою вседозволеності на іноземних дорогах. При грубих порушеннях правил дорожнього руху, можна постати перед судом.

Жираф рекомендує перед поїздкою за кордон в першу чергу ознайомитися з особливостями правил дорожнього руху країни, яку ви вирішили відвідати.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг