Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Оберіть найкращий кредит готівкою

Сумма кредиту
1000 7500 14500 22000 30000+
гривень
Строк кредиту
12 24 36 48 60+
місяців

Нехай тимчасові фінансові труднощі залишаться у вчорашьому дні - невдовзі у вас з'явиться можливість на нашому сайті порівняти кредитні пропозиції українських банків, розрахувати кредит online і обрати варіант, максимально відповідний вашим потребам!

Що таке кредит?

Банківський кредит – це грошова сума, яка надається банком позичальнику під певний відсоток і на умовах, прописаних в договорі. Споживче кредитування населення являється основним доходом банків. Кредит надає можливість при тимчасових фінансових труднощах отримати бажану суму грошей на певну визначену ціль.

Які документи потрібні для оформлення кредиту?

Для оформлення кредиту громадянам України потрібно обов'язково надати паспорт і ідентифікаційний код. При необхідності також слід мати при собі довідку про доходи, але при особливо великих сумах можуть знадобитися і додаткові документи: водійські права, довідка про доходи чоловіка/дружини, документи на майно та ін.

Із чого складається процентна ставка?

Ставка по кредиту в різних банках і в залежності від виду кредитування розраховується по-різному. При розрахунку враховується єдиноразова комісія, комісія за розрахункове обслуговування, ставка річних та інші комісії, які в сумі дають реальну відсоткову ставку. Як правило, реальна процентна ставка та її складові залежать від строку кредитування, суми і цільового використання кредиту.

Коли сплачувати по кредиту?

Кредит погашається рівними (ануїтетними) платежами, або ж різними частинами. Більшість кредитів, що надаються національними банками предоставляють графік ануїтетних платежів, розписаних на весь строк кредування, в суму яких вже закладений відсоток за користування. Кредит необхідно погашати вчасно, згідно графіку платежів, за декілька банківських днів до дати, яка там вказана, щоб уникнути прострочок. Якщо ж платежі надходять не вчасно, банк має право оштрафувати клієнта. Також банки надають можливість дострокового закриття кредиту, при цьому зменшуючи процент за невикористані місяці. Всі умови по достроковому закриттю і прострочці платежів можна прочитати в договорі. Слід пам'ятати, що регулярні прострочки платежів чреваті не тільки штрафами, але і негативною кредитною історією, котра зводить на ні оформлення кредиту у майбутньому в інших банках

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?
Рейтинг компанії