Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Купуйте поліс ОСЦПВ швидко та просто

  • Найкращі пропозиції від надійних страхових компаній
  • Економія часу - оформлення полісу займає менше 10 хвилин!
  • Індивідуальні знижки при самостійному оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання

Страхування ОСАГО стало невід'ємною частиною не тільки автомобілістів України, а й власників будь-яких транспортних засобів - в тому числі і причепів. Справа навіть не у власному бажанні - просто це обов'язковий вид страхування, а відсутність поліса тягне за собою штраф. Винятком можуть бути тільки інваліди 1 групи та учасники бойових дій. Страховка ОСАГО формує свою ціну, виходячи з досвіду зарубіжних країн і складається з базового тарифу і ряду коефіцієнтів (їх прийнято позначати: К1, К2 і т. Д.) Коефіцієнти можуть як здешевити, так і здорожити остаточну вартість.

Як розрахунок вартості з урахуванням коефіціентів проходить на практиці? Наприклад, розглянемо таку характеристику як об'єм двигуна легкового автомобіля. Якщо він менше або дорівнює 1600 куб. см., то ціна на ОСЦПВ страхування не збільшиться, оскільки враховується значення коефіціенту – «1». При інших об'ємах спостерігається таке удорожчання: 1601 – 2000 куб. см. – удорожчання в 1,14 рази; 2001-3000 куб. см. – в 1,18; вище 3000 куб. см – 1,82. Для автобусів або вантажних автомобілів не береться в облік об'єм двигуна. Ціни на ОСЦПВ у випадку з автобусами будуть залежати від кількості посадкових місць. До 20 осіб – коефіціент буде складати 2,55; вище 20 – 3. Вантажні автомобілі враховують вантажопідйомність. Причепи і моторолери до 300 куб. см. страхуються по єдиному зменшуючому коефіціенту – 0,34.

В страховці ОСЦПВ ціна – це логічне відображення і таких коефіціентів як: місце і сфера експлуатації транспорту (чим більше місто, тим дорожче); строк дії договору (вигідніше оформлювати на довший строк); наявність аварій за попередній рік (можна заслужити знижку за безаварійність); наявність прав на пільги в розмірі половини вартості полісу (учасники війни, інваліди 2 групи, чорнобильці, крім 3 категорії). Все вищезгадане являється частиною Закона про обов'язкове автострахування.

Можна зробити висновок, що в страхуванні ОСЦПВ Україна законодавчо закріпила фіксовані ціни, але на практиці вони можуть бути плаваючими. Розрахувавши за базовими коефіціентами, можна отримати тільки базову вартість полісу. Але, навіть не дивлячись на це, чомусь компанії пропонують одну і ту ж страховку різної вартості. Це відбувається через маніпулювання комісійною винагородою продавця. Саме за рахунок цієї комісії можна розраховувати на знижку. Але дуже великі знижки можуть свідчити не про лояльність продавця, а про нестабільне фінансове становище компанії.

Щоб оформити поліс за вигідною ціною і не попастися на гачок шахраям, краще за все довіритися посередникам в сфері продажу страховок. Вони неупереджено нададуть повну інформацію про компанію, пояснять, чому в деяких компаніях поліс коштує дешевше і чи варті декілька гривень економії можливих неприємних наслідків. Саме ми, експерти в сфері онлайн-продажу полісів, можемо підібрати вам поліс, на 100% відповідний вашим потребам. На нашому сайті у вас не буде необхідності вдаватися в деталі розрахунку послуги ОСЦПВ страхування, достатньо знати лише дані про ваш автомобіль. Всього за декілька хвилин можна отримати повну інформацію не тільки про вартість полісу в ведучих компаніях країни, але порівняти умови і навіть дізнатися про підводні камені, що можуть чекати на вас в процесі дії договору.

Додатково про ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ Автоцивілка Автогражданка
Калькулятор ОСЦПВ Калькулятор Розрахунок вартості
Розрахунок вартості Ціна Калькулятор
Ціна   Ціна
Купити онлайн    

Вы можете замовити ОСЦПВ по всій країні, зокрема в наступних регіонах: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Донецьк, Одеса

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг