Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Депозити

Підбір депозиту онлайн на Giraf.ua - порівняння умов у ведучих українських банках.

Вам потрібно тільки вказати валюту, суму і строк бажаного вкладу, все інше за вас зробить Жираф! Ми знаємо, куди вигідніше вкласти гроші, пропонуємо вам самим у цьому переконатися. Обравши оптимальний варіант, ви будете перенаправлені на сторінку банка, де і зможете оформитися онлайн. 

Сумма депозиту
5`000 50`000 100`000 150`000 200`000+
у.о.
Строк депозиту
1 8 16 24+
місяців

Всього в кілька натисків миші порівнюйте умови по депозитам в українських банках і підбирайте найбільш підходящий внесок у нас на сайті!

Що таке депозит?

Депозит - це грошовий внесок в банк, який позволяє людям зберігати свої заощадження і отримувати дохід у вигляді відсотків. Українські банки пропонують вкладникам збергати гроші як в гривні, так і в доларах або євро. При чому процентні ставки в гривнях як правило в кілька разів вище, чим в іноземній валюті – це пов'язано з тим, що іноземна валюта менше схильна до інфляції та інших ризиків, чим національна.

Яку вигоду отримують банки від депозитів?

Банки, оформлюючи депозити, розпоряджаються грошима вкладників, в першу чергу, кредитуючи населення. Різниця доходу від процентної ставки по кредиту і депозиту і складає основний дохід комерційного банку. Окрім кредитування банки також займаються інвестиційною діяльністью і різноманітними операціями на міжбанковському ринку.

Які бувають види депозитів?

Вклади відрізняються за строком дії – до запитання вкладника або з певним конкретним строком. Найбільш популярні строкові вклади з указанням в договорі терміну вкладу. Як правило, банки по таким вкладам предоставляють більш високу процентну ставку, але при достроковому розірванні договору зі сторони клієнта обкладають штрафом або істотно зменшують процентну ставку. В залежності від умов договору, відсотки можна отримувати щомісячно, щоквартально, або в кінці строку. Вклади до запитання передбачають собою те, що клієнт може в будь-який момент забрати свої гроші з банку без уплати штрафних санкцій. Процент по таким депозитам нижчий вкладів з конкретним строком.

Які документи потрібні для оформлення депозиту?

Приватні особи резиденти України для оформлення депозиту повинні мати при собі тільки паспорт і ідентифікаційний код. Нерезиндентам може також знадобитися документальне підтвердження джерела грошових коштів та інші документи по запиту банка.

Чи варто оформлювати депозит?

Жираф однозначно рекомендує зберігати гроші в банку. Таким чином ви можете убезпечити себе від інфляції та інших ризиків, пов'язаних зі зберіганням грошей вдома, а також отримати додатковий дохід, не докладаючи фактично ніяких зусиль.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?
Рейтинг компанії