Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Кредити на авто

На сьогоднішній день кредити на авто в Україні набирають велику популярність. Безумовно, попит на автокредитування породжує здорову конкуренцію між банками, фін.учрежденіямі та іншими структурами.

Безпосередньо, на це впливає і економічна ситуація в країні, і зростання курсу іноземної валюти, від якої безпосередньо залежить вартість автомобілів, і ліквідація великої кількості банків, які видавали кредити.

Компанія Жираф дає можливість своїм клієнтам прорахувати кредитну ставку на авто за найвигіднішими умовами, порівняти пропозиції з кредитування в різних банках і фінансових структурах. Крім цього, ви можете подати заявку для покупки автомобіля в кредит.

У якому місті України ви б не знаходилися - в Києві, Харкові, або, приміром, невеликому населеному пункті, зробити замовлення на оформлення кредиту на авто у нас легко.

Хочете купити автомобіль в кредит прямо зараз, не чекаючи, поки ціна побіжить вгору або поки назбирається необхідна сума?

Дізнавайтеся про всі умови кредиту на авто у нас!

Тепер оформити автомобіль у кредит стало ще простіше, завдяки онлайн-сервісу Giraf.ua.

Марка ТЗ
Вартість авто
250`000 330`000 410`000 500`000+
гривень
Перший внесок
0 10 20 30 40 50 60 70 80 90
%
Строк кредиту
12 24 36 48 60 72
місяців

Придбати свій автомобіль - мрія багатьох. Проте, накопичити грошей на нове авто - завдання не з простих. Далеко не всі готові чекати довгі роки, щоб купити машину, більшість громадян просто беруть транспорт в кредит. Тим більше що автокредитування на сьогоднішній день є практично кожній людині. Далі розглянемо всі способи оформлення, які дозволять придбати нове авто в кредит.

Прийняття рішення

Насамперед людина повинна визначитися з вибором. Важливо розуміти, що він безпосередньо залежить від рівня доходу. Слід правильно брати таку суму, щоб за період погашення вона не сильно давила на гаманець позичальника. Людина повинна визначити, скільки він готовий щомісяця віддавати. Саме від цього і слід відштовхувати у виборі транспорту.

Після того як вибір зроблений, необхідно визначитися з місцем оформлення кредиту. У майбутнього позичальника є два варіанти:

  1. Автосалон
  2. банк

Розглянемо два цих способу оформлення більш докладно. Вони мають деякі кардинальні відмінності.

Кредит в салоні

Потенційний позичальник повинен поцікавитися у співробітників автосалону, хто позичає кошти. Ця інформація дуже важлива, так як при видачі позики банком всі платежі будуть відображені в кредитній історії. Якщо ж кредитором виступає автосалон або виробник, то ці відомості в досьє позичальника не потраплять. Кредитна історія людини має велике значення в прийнятті рішення за заявкою. Якщо вона зіпсована, то виникнуть великі труднощі з отриманням автокредиту.

Людина повинна розуміти, що в разі виникнення прострочень банк має повне право конфіскувати машину у власника. Пізніше вона буде перепродана, а грошові кошти підуть на погашення заборгованості. Якщо говорити про процентну ставку, то в салонах вона часто завищена.

Швидше за все, крім позики в автосалоні зажадають придбати страховий поліс для свого нового транспорту. Доведеться страхувати машину буквально «на всі випадки життя» і, можливо, у певної компанії. Крім страховки є й інші приховані платежі (комісія за видачу грошей, за перерахування коштів автосалону і ін.). Це призводить до значних незапланованих витрат. І часто сумарно виходить досить значна сума. З цієї причини необхідно заздалегідь поцікавитися у менеджера автоцентру про страхування і дізнатися вартість інших послуг.

Тепер про достоїнства кредитування в автосалоні:

1. Практично моментальний відповідь по заявці. Менеджери салону значно швидше розглядають заявки клієнтів. Не потрібно чекати кілька днів досить пари годин (максимум добу). Завдяки цьому клієнт заощаджує свій особистий час.

2. Більш комфортний процес оформлення угоди. Клієнт повинен тільки надати необхідні документи. Все інше - робота менеджерів.

Оформлення позики в банку

Нове авто в кредит можна отримати, звернувшись безпосередньо в кредитну організацію. У даного варіанту є свої нюанси. Якщо людина прийшла в банк за автокредитом, то варто бути готовим до більш великому списку необхідних документів. Фінансова компанія потребуватиме великої перелік документації, отже, і часу на його збори доведеться витратити не мало. Крім цього відповідь по заявці доведеться чекати кілька днів. Після схвалення позичальник йде вибирати авто і укладає угоду з салоном.

Проте, у даного способу є і свої плюси:

1. У позичальника є можливість самостійно вивчити пропозиції кількох банків, порівняти їх і вибрати найоптимальніший варіант. Процентна ставка буде менше, ніж в автосалоні.

2. Наткнуться на приховані платежі - це рідкість.

Умови отримання грошових коштів на авто

Зрозуміло, у кожного банку вони можуть незначно відрізнятися. Дізнаватися цю інформацію варто безпосередньо у кредитора.

Звичайно, людина сама приймає рішення, де йому придбати нове авто в кредит. Тим не менш, важливо мати достатню інформацію про всі варіантів кредитування. Це допоможе заощадити на покупці.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?
Рейтинг компанії