Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Кредити на товари

Не знаєте, де взяти гроші на покупку найнеобхідніших товарів в побуті?

Жираф познайомить вас з таким поняттям як "споживчий кредит". Іншими словами, ви зможете здійснювати необхідні покупки в кредит.

Немає часу чекати і накопичувати необхідну суму на придбання побутової техніки - оформляйте кредит на товари. Ви зможете легко і швидко розплатитися в будь-якому магазині готівкою за вподобаний вам товар. Швидко ознайомитися з умовами провідних банків, які допоможуть з покупками в кредит, ви можете прямо тут і зараз. Тепер оформити і отримати споживчий кредит в Києві стало ще простіше. Жираф допоможе вам у цьому.

Ціна покупки
50`000 130`000 210`000 300`000+
гривень
Перший внесок
0 10 20 30 40 50 60 70 80 90
%
Строк кредиту
6 12 18 24 30 36 42
місяців

Терміново потрібна нова побутова техніка, але достатніми фінансовими можливостями, на жаль, ви в даний момент не маєте? І тепер голову ламаєте, де взяти потрібну суму грошей на покупку найнеобхідніших товарів в побуті?

Giraf.ua допоможе вирішити вашу проблему! Прямо зараз, на нашому сайті ви можете познайомитися з таким поняттям як "споживчий кредит". Чули про таке позику? Ні?

Споживчий кредит - це позика, який ви можете отримати від банківських структур на придбання необхідних предметів для облаштування життя. Зазвичай, такі позики оформляються для того, щоб зробити покупки товарів тривалого користування і предметів першої необхідності. Іншими словами, тепер вам не потрібно довго і копітко відкладати гроші. Завдяки такому виду позики ви зможете здійснювати необхідні покупки в кредит в будь-який зручний для вас час.

Немає часу чекати і збирати необхідну суму на покупку домашнього обладнання, яке так необхідно для житла і вашого комфорту? Рішення є - оформляйте кредит на товари. Ви зможете легко і просто розплатитися в будь-якому магазині готівкою за вподобаний вам товар. Зрештою, займ страхує вас від того, що в майбутньому ваша покупка може бути значно дорожче і від того, що сподобався товару просто може не бути в наявності.

Крім позики готівкою, банки з початку поточного року активніше стали просувати можливість придбання будь-якої продукції або інших необхідних для життя речей в торгових мережах, а також в INTERNET. Зросла кількість фін.учрежденій, які прагнуть повернутися в цей сегмент, а так же з'явилося різноманітність варіантів програм з надання позики.

Швидко ознайомитися з умовами провідних банків, які посприяють і допоможуть з покупками в кредит, ви можете прямо тут і зараз. Тепер здійснювати покупки в Києві і інших містах України стало ще простіше. Запитайте як? Жираф підкаже і допоможе вам у цьому.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?
Рейтинг компанії