Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Іпотечні кредити

Вирішили придбати квартиру і не хочете чекати, доки набереться необхідна сума? Вихід є - іпотечне кредитування. На нашому сайті ви зможете точно прорахувати, скільки вам обійдеться придбання нерухомості у кредит.

Вартість житла
50`000 130`000 210`000 300`000+
гривень
Перший внесок
0 10 20 30 40 50 60 70 80 90
%
Строк кредиту
5 10 15 20 25
років

Надумали переїхати з маленького міста, наприклад, до столиці? Зважилися обзавестися власними метрами, але все ще не маєте потрібної суми грошей?

Гроші в борг у родичів - не варіант, а накопичити необхідну суму не вийти найближчих років 10?

Вартість квадратури на житлоплощу в національній валюті продовжує рухатися вгору. Вторинний ринок хоч практично і зупинився, а вартість кв.м в доларах упала, але не так різко. Ціни на однушку в Києві в ново побудованих будинках стартують з декількох сотень тисяч гривень. І це мова про тих будинках, які здадуться через рік, а то і через все півтора. На втор.ринку картина наступна - через курс долара ціни ще вище.

Але вихід є завжди! Вашу проблему зможе вирішити кредит на житло. Або, іншими словами - іпотечний кредит. Це позика на тривалий термін, який призначений для покупки житлоплощі, яка ставати запорукою. Крім того, запорукою також може бути нерухомість, яка перебуває у власності у позичальника.

Жираф допоможе вам підібрати найкращі умови кредиту на покупку нерухомості. Легко прораховують самі на нашому сайті варіанти програм іпотечного кредитування і цінову політику в кращих банках країни.

Ставки по кредиту на житло набагато нижче, ніж по іншим продуктам, які представляють банки. Однак вимоги до тих, хто все ж таки зважився на позику - високі. Ще одна умова позики - обов'язковий перший внесок, який варіюється в розмірі від 10 до 30 відсотків від вартості житла.

Між іншим, на фінринку існують і такі програми, які не вимагають початковий внесок. А також, купуючи житло за програмами позички, не завжди в повному обсязі сплачувати банківські відсотки. Можна скористатися пільгами, заручившись підтримкою Державної іпотечної установи або Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Великим плюсом такої позики на квартиру можна віднести той факт, що ви не залежите від цін на ринку оренди житлової площі. Крім цього, проживаючи в своїх апартаментах, ви можете облаштовувати метри, робити ремонт, враховуючи будь-які побажання, доглядати, вибирати або купувати меблі і побутову техніку. Загалом, відчувати себе господарем власної квартири на повних правах.

Компанія Жираф відкрито показує, скільки обійдеться вам придбання квартири або іншої нерухомості в розстрочку. Квартирне займ допоможе вам втілити мрію про власне житло в реальність!

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?
Рейтинг компанії