Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Відгуки про СК Європейський Страховий Альянс

Відгуки

Сергій
10.11.2021 в 10:55
Люди, покупайте страховку там где знаете. Я купил в ЕСА по рекомендации своих знакомых полисы жене и себе. Цена у них не самая низкая, но оно того стоило. Жена когда выезжала со двора, задела Пежо соседа. Мужик отнесся с пониманием, они на месте оформили евро протокол по которому ему все выплатили. Никаких отмазок со стороны страховой не было.
E-mail
Ваше ім'я
       
Наталя
23.11.2017 в 14:28
А ще крім того відносини до потерпіли практично ніякі, особливо у Львові. Виходячи з того до них потрібно телефонувати по три рази на день. Дзвонили також і в Київ. В Києві відповіді такі ж. Якщо не дзвонити , то не отримаєш НІЧОГО.
E-mail
Ваше ім'я
       
Наталя
23.11.2017 в 14:12
Ця страхова компанія не виплачує в повному обсязі відшкодування на ремонт автомобіля потерпілій стороні при ДТП. Вона нараховує суму відшкодування запчастин для ремонту автомобіля беручи з неіснуючих сайтів. Так нам сервісом є виставлений рахунок фактура на нові запчастини в розмірі 65375 гривень, а страховий європейський альянс нарахував відповідно до цих запчастин 24000 гривень. При цьому знято 50% ізнос машини. І в кінцевому результаті повернута сума розмірі 11688 гривень. Хоча Єврокомісар з страхового альянсу і експерт з цього ж альянсу "билися" в груди, що буде відшкодована вся сума збитків на ремонт автомобіля. ЧОМУ ПОСТРАЖДАЛА СТОРОНА НЕ МОЖЕ ОТРИМАТИ СУМУ ВІДШКОДУВАННЯ НА РЕМОНТ СВОГО АВТОМОБІЛЯ ПРИ ДТП??????????
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг