Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Купити страховку за кордон

  • кращі пропозиції від топових страховиків України
  • купити страховку за кордон можна прямо на сайті за кілька хвилин
  • бонуси і подарунки всім, які оформили договір
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Купити страховку за кордон по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Страховка для вашої поїздки

Ура! У відпустку!

Зібрались у відпустку? Убезпечте себе і своїх близьких, придбавши поліс страхування подорожуючих за кордон

план вашої поїздки
Куди ви їдете?
Чи плануєте ви відвідувати
Валюта страхування
Вид поїздки
починаючи здо = дн.
Період поїздки
учасники поїздки
вікціль —
Учасник №1

Літо в самому розпалі, а ви тільки зараз почали думати про те, де проведете свою відпустку? Або ж збираєте валізи і готуєтеся до майбутньої відрядженні? А можливо, восени у вас починається новий навчальний семестр в іншій країні?

Ми знаємо точно, що вам необхідно! Вам потрібен поліс для виїжджаючих за кордон. З медичним договором ви можете бути спокійні і впевнені в тому, що самі несподівані неприємності, в зв'язку з хворобами або травмами, не зіпсують ваше проведення часу за кордоном.

Наявність оформленої страховки гарантує вам отримання консультації чи необхідної медичної допомоги в будь-який час доби, в будь-якій точці світу коли вам це буде необхідно.

Страхові компанії надають купити медичні договору для виїзду за кордон, як під візу, так і для себе, для свого внутрішнього спокою і завчасного попередження.

Для того, щоб вам зробили прорахунок вартості договору, фахівця СК необхідно надати кілька ціноутворюючих параметрів, а саме:

  • країна поїздки
  • термін поїздки
  • вік учасника / учасників поїздки
  • мета поїздки (навчання, робота / фізична праця, спорт / поїздка на змагання)

Мета поїздки - туризм

На сьогоднішній день, практично всі туристичні фірми та турагентства включаю в вартість туру поліс ВЗР (прим. - Поліс для виїжджаючих за кордон). Клієнт турфірми дізнається про це за фактом і власне, відповідно ціноутворюючих параметрів рішення не приймає і у виборі не бере. Туроператор підходить до вибору послуг більш шаблонно, ніж це роблять компанії, які враховують всі побажання клієнта. Але пам'ятайте, ви завжди маєте повне право відмовитися від ВЗР, яке вам вже оформили і продали разом з подорожжю в турагентстві і замовити його самостійно у відомого або будь-якого іншого вподобаного вам страховика.

Мета поїздки - заняття спортом / спортивні змагання

До вибору страховок такого роду потрібно приділити особливу увагу. Плануючи поїздки на спортивні змагання або подорож, яка включатиме в себе заняття будь-яким видом спорту, компанії настійно рекомендують оформляти медичний договір з «привілеями». Це буде ВЗР, в ціну якого будуть включені параметри з поправкою на спортивну діяльність. Наявність даного медичного договору допоможе уникнути вам витрат на медичні потреби в разі травми або захворювання. Консультацію та надання першої медичної допомоги швидко допоможе організувати асистуюча компанія СК. Зв'язатися з ними можна в будь-якій точці світу цілодобово.

Мета поїздки - робота / фізична праця

Поїздки у відрядження за кордон теж не можуть гарантувати вам абсолютну безпеку і несподіваних неприємностей пов'язаних зі здоров'ям. Тому, компанії рекомендують піклуватися про себе і захищати від непотрібних несподіваних медичних витрат за кордоном. Правильний підхід до вибору СК звільнить вас від зайвих рухів тіла, щодо організації медичної допомоги. Вибирайте компанії, яка має репутацію на фінансовому ринку і багаторічний досвід в цій сфері.

Мета поїздки - навчання за кордоном

Практично кожен київський ВНЗ може надати студенту програму «обміну студентів», яка розроблена спільно з іноземними вищими навчальними закладами майже всього світу. Таке навчання на території іноземної держави може тривати від кількох тижнів і аж до декількох років, протягом яких ви будете перебувати далеко за межами України. Завдяки програмам страхування для студентів, компанії піклуються про ваше здоров'я за сотні тисяч кілометрів від дому.
Ціну медичного договору ви можете дізнатися в будь-якому офісі СК в місті Київ або інших представництвах в Україні.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг