Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Компанія «БРОКБІЗНЕС» представлена на страховому ринку більше 20 років і з самого моменту заснування демонструє високі темпи розвитку.

Філії компанії представлені у всіх регіонах України, котрі показують успішну економічну динаміку. Це 34 філії, в котрих реалізуєтся більш, ніж 50 страхових продуктів. Ліцензій у страховика «БРОКБІЗНЕС» - 33.

Компанія в своїй роботі використовує всі сучасні технології, намагаючись стати лідером з продажу страхових полісів.

Центральний офіс
Гаряча лінія
0 800 700 123
Сайт
Офіси продаж
1
Центри виплат
0
Продукти
5

Продукти

Немає результатів
Страхування автомобільного транспорту
Жираф професійно займається всіми видами автомобільного страхування, дозволяє провести online-розрахунок, порівняти умови по ОСЦПВ, КАСКО або Зеленій Карті в найкращих компаніях України та допомогти вам обрати оптимальний варіант.

ОСЦПВ

Покриває збиток, заподієний вами іншим учасникам ДТП
від 665.00 грн

КАСКО

Покриває будь-які збитки, передбачені договором: ДТП, угон та ін.
від 999.00 грн

КАСКО-міні

Полегшені програми добровільного автострахування КАСКО
від 699.00 грн

Зелена Карта

Міжнародний поліс, який оформлюється при виїзді за кордон
від 501.00 грн
Страхування життя та здоров'я
Ми знаємо, де краще оформити поліс медичного страхування, страхування подорожуючих, а також максимально швидко оформимо договір, що в точності відповідає вашим потребам

Travel-страхування

Комплексні програми страхування подорожуючих за кордон
від 50.00 грн

Карта офісів

Відгуки

Оля
08.02.2020 в 16:08
Випадок трапився у Іспанії (острові Тенеріфе), погіршення самопочуття з підвищенням температури і висип по тілу червоного кольору. з’явилась алергічна реакція. У мене був поліс від БРОКБІЗНЕСУ. За медичною допомогою звернулася самостійно, БО ДОПОМОГА ПОТРІБНА БУЛА НЕГАЙНО (консультація, десенсибілізуюча терапія) повідомивши компанію за телефоном який був вказаний у полісі. Після повернення в Україну звернулась з заявою у відділення страхової у м.Львові, подала всі свої документи, чеки і мені повернули гроші на картку 8869,20 грн.
E-mail
Ваше ім'я
       
ЄВГЕНІЙ
27.01.2020 в 12:49
Безперечно один з найкращих сервісів у Львові та на теренах України. Виражаю подяку фахівцю Христині Триндяк, за те, що надавала консультаційну допомогу в прямому сенсі - цілодобово. Неодноразово виручала з полісами для виїзду за кордон та для отримання Чеської робочої візи для наших працівників. Бували випадки, що поїздки були вже і негайно, скинули дані, поки доїхали до офісу, а поліси вже готові очікували. Це дуже зручно! Останні рази замовляли електронні поліси, після оплати готовий документ отримали на електронну пошту. Дуже дуже дуже хвалю! Так тримати.
З повагою, Євгеній.
Компанія ManpowerGroup Ukraine, ManpowerGroup Czech Republic.
страхувальник - МЕНПАУЕР УКРАЇНА
через офіс Страхової компанії БРОКБІЗНЕС у Львові
E-mail
Ваше ім'я
       
Зоряна
27.01.2020 в 11:45
Оформлювала туристичну страховку для виїзду в Європу у Страховій компанії Брокбізнес. Гарне враження від компанії, ввічливі менеджери. Зробили знижку, що було приємним моментом. Можна оплатити через мобільний додаток зразу на рахунок компанії і отримати квитанцію, що дуже зручно!! Крім цього мій батько є постійним клієнтом цієї компанії з 2011 року страхує свої авто по автоцивілці з 0 франшизою за адекватною ціною. Як на стадії страхування так і під час виплат все проходить чудово! Знайомі отримали виплату менше, ніж за тиждень часу і ще й немалу суму, були приємно здивовані і самі стали клієнтами БРОКБІЗНЕС.
E-mail
Ваше ім'я
       
Микола
21.08.2019 в 20:47
Страхову Брокбізнес НЕ РАДЖУ!!
З моменту ДТП пройшло 4 місяців, яке відбулося 23.04.2019р., до цих пір мені НЕ ВИПЛАТИЛИ страховку.Декілька разів дзвонив в страхову "БРОКБІЗНЕС"!!! Зі мною спілкувався Коваль Андрій в якого постійно повно різних відмовок: що моєю справою буде займатися; комусь її віддали; вам перезвонять пізніше ,по цей день ніхто не перезвонив!!Одним словом НІЯКОГО ТОЛКУ !!З ним говорити як з комп"ютерним роботом, ДОПОМОГИ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ НІЯКОЇ!!! Буду продовжувати писати скарги на страхову "БРОКБІЗНЕС" до МОТОРНО ТРАНСПОРТНОГО!!!
E-mail
Ваше ім'я
       
Петро
18.06.2019 в 12:52
купил 10 06 2019 два полиса ао0170312 код страховика 129 ам5372271 код страховика 129 на 17 06 2019 в базе нет ето шахрайство или безответственость
E-mail
Ваше ім'я
       
Artem
26.07.2018 в 15:48
Рекомендую.
После ДТП все выплатили
E-mail
Ваше ім'я
       
Олег
17.10.2017 в 14:50
Категорично НЕ РАДЖУ БРОКБИЗНЕС !!!
З 2015 року ніяк не може виплатити страховку по ДТП. Мав справи з багатьма страховими і про кожну памятаю. Найяскравіші це: "Перша украінська" виплачувати кошти по страховому випадку не дуже спішить, але виплачує в терміни. "Уніка" виплатила мені швидко - десь до трьох тижнів. Найшвидше мені виплатила страхова компанія "ТАС". З моменту ДТП до виплати було 12 днів- це супер! Страхова "ТАС" мене дуже здивовала! А от в страхову "БРОКБІЗНЕС" скільки не дзвони: то там пан Андрій кудись вийшов, то у відпуску, то десь на огляді, то на обіді, то знов ше десь. Залишіть номер і він Вам зателефонує. Ага, вже. Скільки не лишав - ніхто нікуди не телефонує. Запитують, а потім один на другого переключають, 1000 маніпуляцій, ТОЛКУ НОЛЬ. Кароче, нікому Ви там не потрібні. Тільки один вигляд суперроботи. БРОКБІЗНЕС - ЦЕ ЄДИНИЙ ГЕМОРОЙ ЗА 15 РОКІВ. Заповнив лист з інформацією куди мають надійти мені кошти і чекаю виплати по сьогоднішній день.
НЕ СТРАХУЙТЕСЬ ТАМ, БУДЬ-ЛАСКА!!! У випадку ДТП буде мінінгіт з виплатами для постраждалої сторони.
E-mail
Ваше ім'я
       
Ирина
16.07.2016 в 14:32
Ужасно мошеническая организация- я проработала почти 2 года директором в регионе и не заплатили не только зарплату но и за консультационые услуги моим работникам. Идёт суд и выяснилось,что в трудовую они мне записали что я как-бы официально устроена- а по справке ПФУ - официальной(пенсионного фонда Украины) я не видна,т.е. налоги за меня Брокбизнес не платил,значит я устроена только у них по бумагах,которые наверняка скрыли от всех гос.органов- вот им и назначена проверка налоговой Украины и ПФУ- так что ребятки нынешние работники сходите в ПФУ и проверьте- вы наверняка тоже не официальные работники Брокбизнес- а налоги с вас высчитывает эта компашка.
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг