Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ПрАТ «СК« Евроінс Україна »працює на українському страховому ринку з 1992 року (раніше під назвою СК« Алькона »). 12.04.2017 були проведені всі необхідні дії щодо переоформлення права власності і було прийнято рішення змінити назву на ПрАТ «СК« Евроінс Україна ». Обумовлені зміни в структурі акціонерів дозволяють Компанії вийти на новий рівень бізнес-можливостей, при цьому, високий рівень надання послуг залишається незмінним.
Стратегія ПрАТ «СК« Евроінс Україна »передбачає діяльність в усіх секторах українського страхового ринку. Компанія має 22 ліцензії на надання страхового захисту практично з усього спектру добровільного (16 ліцензій) і обов'язкового (8 ліцензій) страхування. Висока кваліфікація співробітників і наявність розгалуженої мережі в 19 регіонах дозволяє Компанії працювати на всій території України, забезпечувати швидке і якісне обслуговування клієнтів, незалежно від місця придбання поліса страхування. ПрАТ «СК« Евроінс Україна »має всі необхідні умови для вичерпного виконання договірних зобов'язань, для здійснення контролю всього процесу взаємодії Компанії і клієнта. Крім того, в розпорядженні наших співробітників - багаторічний досвід діяльності на європейському страховому ринку компаній, які входять до складу ЕВРОІНС ІНШУРІНС ГРУП АТ (EUROINS INSURANCE GROUP AD) (ЕІГ).
ПрАТ «СК« Евроінс Україна »- інформаційно відкрита компанія, яка бере участь в роботі професійних об'єднань. Так, компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України та членом Ліги страхових організацій України.
правління
Голова правління - Ніколов Янко Георгієв
Перший Заступник Голови Правління, член Правління - Кузьменко Людмила Сергіївна
Заступник Голови Правління, член Правління - Яковенко Андрій Валерійович
Для довідки: ЕВРОІНС ІНШУРІНС ГРУП АТ (EUROINS INSURANCE GROUP AD) є однією з найбільших незалежних страхових груп, які діють в країнах центральної та східної, а також південно-східної Європи. Компанія орієнтована на надання повного спектру страхових послуг в області non- life страхування і страхування життя. ЕІГ, з головним офісом в Софії, працює в семи європейських країнах, володіє більш ніж 7% ринку в Болгарії, Румунії та Македонії, а в 2014 році почала діяльність в Греції. Група має понад 2 мільйони клієнтів, 1400 співробітників, а її річний дохід складає більше 250 мільйонів євро.
ЕВРОІНС ІНШУРІНС ГРУП АТ (EUROINS INSURANCE GROUP AD) є дочірньою компанією ЕВРОХОЛД БОЛГАРІЯ АТ (EUROHOLD BULGARIA AD) - провідною болгарської компанії, яка котирується на Болгарській фондовій біржі в Софії і Варшавській фондовій біржі. ЕВРОХОЛД БОЛГАРІЯ АТ (EUROHOLD BULGARIA AD) працює в країнах центральної та східної, а також південно-східної Європи, зосереджена на небанківських фінансових послугах і управлінні активами

Гаряча лінія
0 (800) 50-15-13
Офіси продаж
36
Центри виплат
0
Продукти
5

Продукти

Немає результатів
Страхування автомобільного транспорту
Жираф професійно займається всіми видами автомобільного страхування, дозволяє провести online-розрахунок, порівняти умови по ОСЦПВ, КАСКО або Зеленій Карті в найкращих компаніях України та допомогти вам обрати оптимальний варіант.

ОСЦПВ

Покриває збиток, заподієний вами іншим учасникам ДТП
від 665.00 грн

КАСКО

Покриває будь-які збитки, передбачені договором: ДТП, угон та ін.
від 999.00 грн

КАСКО-міні

Полегшені програми добровільного автострахування КАСКО
від 699.00 грн

Зелена Карта

Міжнародний поліс, який оформлюється при виїзді за кордон
від 501.00 грн
Страхування життя та здоров'я
Ми знаємо, де краще оформити поліс медичного страхування, страхування подорожуючих, а також максимально швидко оформимо договір, що в точності відповідає вашим потребам

Travel-страхування

Комплексні програми страхування подорожуючих за кордон
від 50.00 грн

Карта офісів

Відгуки

Владимир
29.06.2017 в 12:09
Шарашкина контора.....
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг