Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

«Арсенал Страхування» - всебічно визнана страхова компанія на українському ринку. Компанія має 19 ліцензій на страхову діяльність .

Страхова працює на українському ринку з 2005 року, постійно вдосконалюючи методи роботи і підхід до клієнтів. Ведучі фахівці компанії успішно розвиваються в сфері страхування більше 15 років.  Основні послуги компанії - це послуги КАСКО і ОСЦПВ, іпотечне страхування і страхування від нещасних випадків.

Насьгодні, згідно даним професійного рейтингового агентства "Insurance Top", Компанія займає:

  • 5-е місце по об'ємам зібраних страхових премій з показником 636,5 млн грн,

  • 5-е місце зі страховання КАСКО з показником 146,9 млн грн,

  • 1-е місце зі страховання від нещасних випадків з показником 178,7 млн грн

СК "Арсенал Страхування" є всеукраїнською страховою компанією і має представництва у всіх обласних центрах і великих містах України. Регіональна мережа Компанії налічує більше 50 підрозділів по всій території України.

У 2014 році компанія оформила понад 3,3 млн страхових полісів.

Центральний офіс
Гаряча лінія
0 (800) 60-44-53
Офіси продаж
24
Центри виплат
0
Продукти
5

Продукти

Немає результатів
Страхування автомобільного транспорту
Жираф професійно займається всіми видами автомобільного страхування, дозволяє провести online-розрахунок, порівняти умови по ОСЦПВ, КАСКО або Зеленій Карті в найкращих компаніях України та допомогти вам обрати оптимальний варіант.

ОСЦПВ

Покриває збиток, заподієний вами іншим учасникам ДТП
від 347.00 грн

КАСКО

Покриває будь-які збитки, передбачені договором: ДТП, угон та ін.
від 999.00 грн

КАСКО-міні

Полегшені програми добровільного автострахування КАСКО
від 699.00 грн

Зелена Карта

Міжнародний поліс, який оформлюється при виїзді за кордон
від 508.00 грн
Страхування життя та здоров'я
Ми знаємо, де краще оформити поліс медичного страхування, страхування подорожуючих, а також максимально швидко оформимо договір, що в точності відповідає вашим потребам

Travel-страхування

Комплексні програми страхування подорожуючих за кордон
від 50.00 грн

Карта офісів

Відгуки

Алена
16.12.2016 в 15:15
Начинаю верить в нашу страховую систему. При оформлении кредита застраховала телефон от негарантийной поломки. В воскресенье телефон уронила и разбила экран. В понедельник обратилась в сервисный центр, получила акт техосмотра и счет на немалую сумму, а во вторник позвонила на телефон горячей линии СК. Прекрасная девушка Оксана Бондаренко подробно объяснила мне что делать и посоветовала отправить скан-копии документов на электронный адрес СК, так как почтой я не успевала уложиться в два рабочих дня. В среду уже спокойно отправила все Укрпочтой. Честно говоря, начитавшись отзывов, не верила в удачный исход. Видимо те, кто доволен, просто не пишут отзывы. Оксана после отправки скан-копий подтвердила получение и сообщила номер регистрации заявления. К моему величайшему изумлению в четверг на карточку поступили деньги, посчитанные четко в соответствии с договором.
Главное прочитать договор, хоть и мелким шрифтом и скучно.
Просто огромное спасибо Оксаночке за отличную консультацию и СК Арсенал-страхование за выполнение своих обязательств.
E-mail
Ваше ім'я
       
Татьяна
06.10.2016 в 18:30
Застраховала телефон,за страховку заплатила 300грн,телефон сломался ремонту не подлежит,нет запчастей.Обратилась в Арсенал,на пересылку документов еще 150 грн. Страховка 390 развод полный,и курица на телефоне сумму не говорит. Развод ,не ведитесь. Сейчас отзывов по всему инету набросаю.
E-mail
Ваше ім'я
       
Микола
02.09.2016 в 17:53
№ 121845 від 10.05.2016 р.
автомобіль пежо 508, 2013 р. в. застрахований "каско". в липні місяці попав під град. На авторизовані СТО Пежо взяв довіду - рахунок для ремонту, згідно акту пошкодження який складався Страховиком. Страхова компанія відмовила в відшкодуванні посилаючись на 17. пункт договору срахування в якому вказані умови виплати, а зокрема пункт 17.1 "на базі СТО на вибір Страховика" та направляє автомобіль для ремонту за своїм вибором. Після огляду пошкоджень, вибраний Страховиком представник СТО повідомив , що він не дає гарантії на виконання робіт , те що він не зробить потрібно буде ще десь доробляти. Крім цього в нього немає ніяких установчих документів на його діяльність, тобто такого як акту прийняття автомобіля на СТО та акту виконаних робіт він не дає і ні за що не відповідає. З вище вказаного можна зробити висновок, що представники страхової компанії АРСЕНАЛ відмивають гроші , а на виконання договору їм наплювати.
E-mail
Ваше ім'я
       
Кирилл
01.03.2016 в 14:48
Ответственность виновника ДТП была застрахована в Арсенал-Страхование. Ущерб был незначительный. ДТП оформлено было Европротоколом. Страховая выплатила страховое возмещение очень оперативно (две недели). Также предлагали ремонтироваться на партнерской СТО с полной оплатой стоимости ремонта страховой. Впечатления от работы страховой компании положительные. Раздумываю о страховании своей ответственности у них.
E-mail
Ваше ім'я
       
Ігор
28.06.2015 в 13:53
Добрий день. Допоможіть вирішити проблему. Водій, який порушив ПДР і виїхав на зустрічну, вщенть розбив мою автівку. Авто порушника застраховане у компанії Арсенал. Компанія Арсенал ніяких активних дій не приймає, моє розбите авто стоїть більше тижня навіть без огляду. Нам надважко пересуватись з маленькими дітьми з калясками у громадському транспорті. Я не розумію чому ми як жертва ДТП повинні чекати місяцями? Наступного тижня я розібю палатку перед офісом вашої компанії і поселюсь там разом з дітками, та запрошу всі можливі ЗМІ. Цей випадок потребує всеукраїнського розголосу.
E-mail
Ваше ім'я
       
Арсенал Страхование
30.06.2015 в 17:51
Уважаемый Игорь,

В случае если наш Клиент виноват в ДТП, а вы являетесь потерпевшей стороной, для получения возмещения вам необходимо обратиться в первую очередь на нашу горячею линию 0800 60 54 33, для фиксации события и получения консультации о ваших дальнейших действиях. Также вы можете обратиться в ближайшее наше подразделение для написания заявления о страховом событии. Для этого нет необходимости разбивать палатку перед нашим офисом. Мы с удовольствием примем вас с пн - пт с 09:00 до 18:00.
При себе вам необходимо иметь:
Паспорт и ИНН владельца автомобиля и водителя на момент ДТП;
Права водителя, того кто находился за рулем автомобиля на момент ДТП;
Тех паспорт транспортного средства;
Справку которую выдали сотрудники ДАІ не месте ДТП водителю, так называемую Форму 1;
Ваш автомобиль для осмотра;
Если ваш автомобиль не не ходу (не может передвигаться самостоятельно) вы предоставляете документы и пишите заявление, после чего наши сотрудники выезжают для осмотра транспортного средства.
Если у вас возникают вопросы, просим вас связаться с нашей компанией на 0800 60 44 53 в любое время суток и мы с удовольствием предоставим вам ответ на все ваши вопросы.

С уважением,
Арсенал Страхование
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Новини компанії Арсенал Страхування

Анонс новин
27.05.2015
СК «Арсенал Страхування» виплатила відразу дві значні суми за ризиком «Викрадення»
06.02.2015
28.07.2014

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг