Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

КАСКО Київ

Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс КАСКО Київ по телефону

Скористуйтесь формою замовлення полісу по телефону та заощадьте свій час! Ми самі зв'яжемося з вами для уточнення всіх необхідних деталей
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте КАСКО для вашого авто
Транспортний засіб
Вартість авто
Марка ТЗ
Додаткова інформація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто На який період страхується транспортний засіб? Інший період В яких цілях використовується ТЗ? В інших цілях Чи знаходиться транспортний засіб у кредиті чи заставі? Так, ТЗ у кредиті Чи був цей транспортний засіб раніше застрахований? Так, було застраховано
Інформація про водіїв
Мінімальний вік водіїв, допущених до керування ТЗ Мінімальний стаж водіїв, допущених до керування ТЗ

Оформляючи договір КАСКО Київ або в будь-якому іншому місті України (Харків, Дніпропетровськ та ін.) Слід уважно його прочитати. Умови в страхових компаніях відрізняються несуттєво, але навіть якийсь, здавалося б, незначний пункт договору може бути причиною відмови у виплаті в разі ДТП або викрадення. Винятком практично для всіх полісів є їзда за кермом під дією алкоголю або наркотичних засобів. Але останнім часом страховики вводять нові обмеження у виплаті.

Розберемо основні з них.

1. Несвоєчасне «перевзування». Все частіше, оформляючи страхування КАСКО Київ, можна зіткнутися з вимогою змінити гуму автомобіля з річною на зимову строго не пізніше зазначених дат (як правило, з 15 листопада по 15 березня включно). Якщо ж ДТП сталося на літній гумі в кінці листопада, компанія може вас неприємно здивувати, відмовивши лагодити автомобіль. Деякі прив'язують обов'язкову «переобувку» до температури повітря.

2. Порушення правил експлуатації автомобіля. Цей пункт договору Автокаско часто стає предметом для суперечки між компанією, з якою укладали договір і її клієнтом. Водій повинен вчасно усувати будь-які несправності автомобіля, навіть такі дрібні, як тріснуті фари, функціонуючі склоочисники, «полисілий» гума тощо. Представник від компанії може оглядати автомобіль на місці ДТП на наявність таких дрібних несправностей. Варто також звернути увагу на виконання заводських правил експлуатації. Наприклад, не можна перевозити пасажирів більше, ніж дозволяє заводська інструкція.

3. Відсутність повного комплекту ключів і документів. У разі викрадення автомобіля, СК можуть відмовити у виплаті, якщо в салоні були залишені документи або ключі власника. При настанні страхового випадку, компанія часто вимагає від водія надати ключі і техпаспорт. Якщо їх немає - немає і відшкодування.

4. Передача автомобіля третім особам. У договорах все частіше вказується, що відмова у виплаті за полісами КАСКО Україна може застосовуватися в разі передачі керування автомобілем третім особам. Наприклад, ви передали автомобіль одного, і він потрапляє в ДТП. Експерти з'ясовують всі обставини і вказують на пункт договору про відмову в компенсації, оскільки за кермом був не той, на кого оформлений договір КАСКО.

5. Масові заворушення. У зв'язку з нестабільною ситуацією в Україні останнім часом, постраждала велика кількість автомобілів, припаркованих в центрі столиці і інших обласних центрах. Акції протесту компанії можуть трактувати як «масові заворушення та військові дії всередині країни», що є приводом для відмови оплати збитку. Розібрати всі елементи договору в цікавій для компанії, отримати повноцінну консультацію від наших фахівців і оформити договір КАСКО онлайн ви можете у нас на сайті.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг