Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Купити КАСКО

Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Купити КАСКО по телефону

Скористуйтесь формою замовлення полісу по телефону та заощадьте свій час! Ми самі зв'яжемося з вами для уточнення всіх необхідних деталей
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте КАСКО для вашого авто
Транспортний засіб
Вартість авто
Марка ТЗ
Додаткова інформація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто На який період страхується транспортний засіб? Інший період В яких цілях використовується ТЗ? В інших цілях Чи знаходиться транспортний засіб у кредиті чи заставі? Так, ТЗ у кредиті Чи був цей транспортний засіб раніше застрахований? Так, було застраховано
Інформація про водіїв
Мінімальний вік водіїв, допущених до керування ТЗ Мінімальний стаж водіїв, допущених до керування ТЗ

Раніше для того, щоб купити поліс КАСКО, потрібно шукати представників страхових компаній, і, фактично не маючи можливості для вибору, укладати договір. Сьогодні ж, коли фінансові компанії активно освоюють інтернет-ринок, маючи доступ до всесвітньої мережі, можна не просто порахувати вартість поліса добровільної цивільної відповідальності в різних компаніях, але і подати заявку на оформлення. Це простіше, ніж може здатися на перший погляд. Навіть недосвідчені користувачі інтернету легко розберуться з калькулятором, запропонованим до прорахунку страхових продуктів на нашому сайті. У нього включені не тільки новітні коефіцієнти, а й акційні пропозиції.

Купити договір добровільної відповідальності водія за допомогою нашого сайту можна не тільки в Києві, а й в будь-якому іншому регіоні України. А прорахунок вартості доступний з будь-якої точки планети. Унікальність сервісу також в тому, що тут зібрані дані по добровільної цивільної відповідальності від багатьох українських провайдерів. Не дивлячись на всі обмеження, з якими стикаються користувачі, на нашому сайті можна легко розрахувати вартість поліса для будь-якого автомобіля, який не перебуває у кредиті.

Оскільки, це добровільне страхування - можна варіювати ризиками, вважати з різними їх наборами, «гратися» з розміром франшизи і тим самим впливати на кінцеву вартість поліса. Звичайно, новачкам краще всього, виробляючи Автокаско розрахунок, шукати повні умови договору з мінімальною франшизою. Для більш досвідчених автолюбителів допустимо кілька збільшувати розміри франшизи. До того ж, як напевно помітили представники СК, які укладають договори не перший рік - передбачені знижки і пільги за безаварійність.

Крім прорахунку, можна також замовити будь-який вподобаний поліс. Після чого залишиться тільки почекати дзвінка від менеджера компанії, узгодити умови доставки та підготувати необхідні документи. В цілому, покупка поліса займає кілька хвилин, проведених в сервісі КАСКО-калькулятор і близько півгодини, проведених для заповнення поліса і узгодження всіх деталей з нашим представником. Не варто забувати, що, не дивлячись на уявну простоту, слід дотриматися ряд формальностей. Наприклад, всі страховики щоб уникнути випадків шахрайства вимагають фотографуватимуть транспортний засіб перед укладенням договору. Ця процедура робиться для того, щоб припинити випадки оформлення договорів «заднім числом», вже після події. У цьому полягає одна з відмінностей від оформлення поліса ОСЦПВ.
КАСКО - це просто, якщо ви оформляєте його у нас.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг