Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Повне КАСКО

Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Повне КАСКО по телефону

Скористуйтесь формою замовлення полісу по телефону та заощадьте свій час! Ми самі зв'яжемося з вами для уточнення всіх необхідних деталей
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте КАСКО для вашого авто
Транспортний засіб
Вартість авто
Марка ТЗ
Додаткова інформація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто На який період страхується транспортний засіб? Інший період В яких цілях використовується ТЗ? В інших цілях Чи знаходиться транспортний засіб у кредиті чи заставі? Так, ТЗ у кредиті Чи був цей транспортний засіб раніше застрахований? Так, було застраховано
Інформація про водіїв
Мінімальний вік водіїв, допущених до керування ТЗ Мінімальний стаж водіїв, допущених до керування ТЗ

З розвитком ринку страхування в Україні збільшується і кількість шахраїв, які бажають незаконним шляхом збагатитися за рахунок фінансових компаній. Розглянемо основні схеми дій аферистів.

1.Два одночасних договору. Деякі автовласники вже маючи чинне повне КАСКО, свідомо купують такий же поліс в іншій компанії, що не повідомляючи їй про це з метою отримати подвійне відшкодування в разі, наприклад, «викрадення». Через те, що не всі СК діють узгоджено, шахрай може отримати подвійну виплату. Але якщо даний факт спливе, розбиратися з компанією буде суд. Якщо ж наявність двох полісів виникло випадково, то клієнт має право повідомити двом компаніям про це і просити зменшення премії разом зі зниженням страхової суми у одній з них.

2. Імітація ДТП. Дану схему зазвичай застосовують в темний час доби, коли автомобілі з уже нанесеними пошкодженнями підставляють один біля другого і викликають представників ДАІ і компанії для оформлення. Як правило, представники ДАІ не особливо вдивляються в ушкодження, особливо в нічний час і підписують всі необхідні документи для компенсації збитку як по Автоцивілці, так і по добровільної цивільної відповідальності. Для такого шахрайства характерно також укладення договорів ДГО, що розширюють покриття по ОСАГО.

3. Добровільний договір цивільної відповідальності розбитого автомобіля. Щоб укласти повне КАСКО Україна, автомобіль необхідно оглянути представнику компанії. Деякі шахраї вступають в змову з ними і оформляють поліса на вже розбиті автомобілі. СК і ДАІ мають право розслідувати всі обставини пошкодження транспортного засобу і якщо спливає шахрайська схема, то винні можуть нести відповідальність аж до кримінальної.

4. Імітація викрадення. Деякі аферисти, визначаючи вартість повного КАСКО з обов'язковим покриттям в разі викрадення, потім продають автомобіль на запчастини і заявляють в компанію про викрадення. При цьому вони мають намір отримати виручені гроші за продаж плюс повне відшкодування вартості «викраденого» автомобіля від компанії, з якою був укладений договір.

5. Завищення вартості ремонту. При настанні ДТП клієнт компанії, в якій придбав поліс може увійти в злочинну змову з працівниками СТО для збільшення вартості ремонтних робіт. Аферисти сподіваються, що СК покриє будь-яку суму, зазначену в чеку. Однак на практиці - він може скористатися послугами власного експерта для оцінки вартості ремонту. Дізнатися ж ціну договору можна, використовуючи Калькулятор страховки КАСКО.

Всі вищеописані способи збагачення незаконні і тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Служби безпеки фінансових компаній України ретельно розслідують обставини всіх страхових випадків і при виявленні шахрайства звертаються в органи внутрішніх справ або суд. Жираф настійно не рекомендує вам брати участь в подібних схемах і негайно повідомляти в міліцію, якщо ви стали свідком подібної. Оформити поліс можна як в Києві, так і в інших українських містах.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг