В Україні багато клієнтів, які приймають рішення розрахувати вартість КАСКО з подальшим оформленням, не особливо замислюються про компанії, якій вони довіряють свій автомобіль. Іноді трапляються такі ситуації, коли навіть при дотриманні всіх умов договору страховик не виплачує компенсацію. Які кроки слід робити в таких випадках? По-перше, страхувальник повинен бути впевнений, що всі умови по КАСКО дотримані.
Якщо компенсація не надійшла у строк, можна почати з рекомендованого листа на ім'я директора неблагонадійній страхової компанії. Якщо не буде спостерігатися ніякої реакції, можна продовжити написанням скарги в Накцомфінуслуг. Далі шлях один - через суд. На цьому етапі треба бути на 100% впевненим у своїй правоті. Оскільки в разі програшу справи, всі судові витрати доведеться платити самому. У разі ж виграшу, страховика чекають санкції, а страхувальникові компенсують ремонт автомобіля, всі судові витрати і пеню за прострочення платежу.
Перед тим, як розрахувати КАСКО, найкраще проаналізувати компанію, в яку ви збираєтеся звернутися. Зокрема, треба подивитися, скільки в процентному співвідношенні виплачує страховик за КАСКО. Краще також поцікавитися з якими асистуючими компаніями він працює; чи надає безкоштовний евакуатор; чи є цілодобова гаряча лінія підтримки клієнтів і в цілому звернути увагу на імідж бренду. Навіть просто в інтернеті почитати відгуки про компанію - це важливий крок до свідомого і адекватному вибору перш, ніж
розрахувати КАСКО a>. Не варто йти на поводу у реклами або нереально низького цінового пропозиції, адже це загрожує сумними наслідками. КАСКО - це запорука фінансового захисту при практично всі неприємності, які можуть статися з вашим автомобілем на дорозі.