Багато страхувальників, охочі застрахувати машину КАСКО, оформляють дешеві страховки. Їх приваблює рекламний хід страхової компанії, що пропонує низькі акційні пропозиції. Але, як правило, за дешевими страховими преміями криється урізаний пакет послуг або нереально висока франшиза, а найчастіше і те, і інше. Здійснюючи
розрахунок страхування КАСКО і задаючись метою застрахувати можна практично будь-який автомобіль, але наскільки він буде захищений? Найчастіше дешеві поліси передбачають захист від ключового ризику - викрадення. Дійсно, угон вважається одним з основних ризиків, поряд з ДТП. Це пов'язано з тим, що при викраденні, які трапляються не так уже й рідко, доводиться компенсувати повну вартість автомобіля.
Страхувальнику варто задуматися, чи варто кілька відсотків економії відмови в такому ризику. Природно, рішення застрахувати автомобіль КАСКО приймає кожна людина індивідуально, відповідно і ризики він повинен вибирати самостійно. Але ми настійно рекомендуємо включити викрадення, при чому з мінімальною франшизою, в страховий договір. Практично ніхто з автовласників, транспорти яких були викрадені, думали, що «це трапляється з кимось завгодно, але не зі мною». Якщо ж ризик «викрадення» включений, треба звернути увагу на час. Буває так, що викрадення в нічний час не враховується страховою компанією як страхова подія.
Рекомендуємо також підібрати оптимальну франшизу. Новачкам за кермом, які не мають реального досвіду в дорожніх пробках, найкраще застрахувати КАСКО з нульовою франшизою. У такому випадку страхова буквально покриє будь подряпини при, наприклад, невдалою парковці або якщо ви зачепили когось у пробці. Більш досвідченим драйверам можна обійтися і франшизою в 1-2%. Як правило, вони впевнено почувають себе за кермом і не припускають ніяких дрібних пригод.