Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Авто Страхування ОСЦПВ

  • Вибір страховок ОСЦПВ від кращих компаній за версією МТСБУ
  • Економія вашого і нашого часу - після заповнення заявки поліс генерується автоматично
  • Доставка в будь-який регіон України!
  • Приємні сюрпризи при замовленні будь страхового поліса
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Авто Страхування ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання

Водії знають, що при придбанні авто ОСЦПВ необхідно купити в першу чергу. Як правило, новачки не надають особливого значення компанії і оформляють страховку в першому-ліпшому місці. Сумна статистика показує, що тільки в 2013 році на вітчизняних автошляхах їздило більше 200 тисяч водіїв з недійсними полісами. Багато хто з них роками чекають відшкодування від МТСБУ. Ці факти дискредитують авто страхування ОСАЦВ в цілому. У виниклій ситуації з боргами перед страхувальниками, активізувалися факторингові компанії, які викуповують борги страховиків-банкрутів. Такі «посередники» пропонують клієнтам відразу виплатити близько половини відшкодування, і не чекати роками повноцінного розрахунку. Більшість водіїв погоджуються на такі умови. Іншу частину боргу компанія вибиває зі страховика або МТСБУ і таким чином отримує власний дохід. Деякі факторингові компанії знаходяться у змові зі страховиком. Страхувальники, що потрапили в ДТП залишаються перед вибором - або звертатися до суду, чекати його рішення, витрачати свій час і гроші на повноцінне розслідування; або погодитися на частину виплати, але «тут і зараз». Багато вибирають другий варіант, граючи на руку як страховика, так і факторингової фірмі. Нацкомфінпослуг стежить за ситуацією на ринку, намагається припиняти подібні схеми і прагне до того, щоб страховка авто ОСЦПВ була максимально прозорою та доступною для всіх категорій населення. В першу чергу уважними повинні бути водії. При виникненні найменших підозр під час покупки страхового поліса, нереально низької ціни або пропозицію від невідомої компанії, краще звернутися до відкритих джерел і вивчити діяльність компанії. Тільки після цього, зважено підходити до питання підписання договору.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг