Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автогражданка Дніпропетровськ

Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автогражданка Дніпропетровськ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
У продажах страховки Автоцивілка Дніпропетровськ входить до п'ятірки міст України. Це логічно пояснюється тим, що тут зосереджена велика кількість автомобілів. Магістралі часто перевантажені від руху і часто трапляються неприємні ситуації. Природно, аварійність теж одна з найвищих в країні. Що слід знати кожному автолюбителю з Дніпропетровська про оформлення поліса Автоцивілка? Уже кілька років, як введено ряд нововведень. Розглянемо основні. По-перше, вже немає трьох типів договорів. Зараз всі поліси ОСЦПВ оформляються по першому типу - на конкретний автомобіль і необмежену кількість його водіїв. Зникли договору ОСЦПВ на конкретного водія. Якщо вам пропонують оформити договір 2 або 3 типу - це шахрайство. У нових полісах навіть не передбачено для цього полів. По-друге, введена система Європротоколу. Це додатковий бланк, який надається разом з полісом. На зворотному боці бланка написана докладна інструкція - як самостійно оформити ДТП без виклику співробітників державтоінспекції. Це значно спростило оформлення дрібних аварій і дозволило розвантажити не тільки працівників ДАІ, але й дороги в цілому. В третє, збільшився максимальний штраф за відсутність поліса. Тепер він становить 850 гривень. Рішення було прийнято неоднозначно - з одного боку таке покарання стимулювало водіїв Дніпропетровська без полісів негайно купити їх, але це ж і викликало обурення деяких. Ми вважаємо, що дана міра правильна і її слід сприймати не як щось, обтяжує, а як само собою зрозуміле. Ще одна важлива новація - це розширення каналів продажів страхових продуктів. Сьогодні варто витратити кілька хвилин і замовити страховку Автоцивілка Дніпропетровськ в інтернеті, не виходячи з дому. Немає різниці, де купувати поліс - у страховій компанії або замовляти в інтернеті, тому, чому б не заощадити час? Дійсно, всі ці нововведення свідчать про постійної еволюції цієї галузі обов'язкового автострахування. Розвиток не зупиняється, МТСБУ постійно розглядає якісь нові напрямки. Основні тенденції в Автоцивілка України переймає у розвинених країн Західної Європи. А з підвищенням рівня страхової свідомості водіїв знижується і аварійність - це вже доведений світовою громадськістю факт.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг