Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автогражданка Харків вартість

  • Кращі пропозиції щодо Автоцивілки в Харкові
  • Цілодобова підтримка користувачів
  • Безкоштовна доставка та індивідуальні акційні пропозиції
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автогражданка Харків вартість по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Автоцивілка продається по всій території України. Найпростіше купити її у великих містах, але навіть, якщо ви проживаєте в невеликому населеному пункті, можна замовити доставку поліса. Слід звертати уваги на те, наскільки близько до вас знаходиться представництво страхової компанії. Наприклад, страхувальникам з Харкова, яких цікавить Автоцивілка Харків вартість, найкраще звернутися в компанії, відділи сервісу яких відкриті за місцем проживання. Якщо ж ви переїжджаєте з одного міста в інше, маючи автомобіль і, відповідно, поліс Автогражданки, то слід мати на увазі наступне. По-перше, якщо автомобіль ставиться на облік в іншому місті, в якому діє інший коефіцієнт вартості страховки, то треба укладати договір заново. Наприклад, якщо ви переїжджаєте з Києва до Харкова, то переоформивши ОСЦПВ, ви заплатите менше за новий поліс. При чому, якщо дотримуватися всі юридичні формальності, попередній договір страхування можна розірвати. Страховик при цьому зобов'язаний повернути частину страхової премії за невикористані місяці, за вирахуванням суми, витраченої на ведення страхової справи. Зрозуміло, розраховувати на повернення вартості поліса можна тільки у разі відсутності аварій і виплат по ньому. В страховці Автоцивілка Харків вартість - одна з найвищих в Україні. Це логічно, тому що Харків - велике місто з дуже насиченим рухом. Якщо ж ви продаєте автомобіль в Харкові, то розривати ОСЦПВ необов'язково. Можна просто домовитися з наступним власником про доплату за актуальний поліс, і він діятиме на законних підставах. Замовте поліс Автоцивілки у нас, і наші фахівці порадять, в якій страховій компанії оформитися краще, якщо ви з Харкова чи області. Розрахувати вартість можна прямо на сайті, знаючи необхідний мінімум даних.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг