Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автогражданка Київ вартість

  • Автоцивілка в Києві від кращих страховиків
  • Економія часу - оформлення поліса займає лічені хвилини!
  • Подарункові сертифікати від 50 грн. всім клієнтам
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автогражданка Київ вартість по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Кияни мають найширший вибір страхових пропозицій при оформленні автоцивілки. Дійсно, у недосвідчено в страхуванні людини, очі просто розбігаються при виборі пропозицій. Варто тільки скористатися пошуком в інтернеті, вказавши Автоцивілка Київ ціна і задовольнятися сотнями різних варіантів. Який обрати? Чому вартість поліса відрізняється в різних компаніях? І чому в Києві Автоцивілка коштує в кілька разів дорожче, ніж в області? Насправді, немає нічого дивного в ціні поліса. Київ - найбільш населене місто в Україні. Тут на дорогах їздить найбільшу кількість автомобілів, трапляється найбільше пригод. Саме тому компанії встановили для столичних жителів майже трикратне подорожчання Автоцивілки у порівнянні, наприклад, з невеликими райцентрами. Щоб зрозуміти, чому пропозиції відрізняються в ціні в різних компаніях, слід розуміти цінову політику в страхових компаніях. Так, крім ряду коефіцієнтів і базового платежу, компанія розпоряджається додатковими ціновими інструментами, наприклад, комісія для агента. Так, за рахунок цієї комісії можна законно отримати знижку на Автоцивілку. Добре, якщо цю знижку надає відомий страховик зі стабільним фінансовим становищем. Але є випадки, коли знижка надається за рахунок зменшення фонду виплат. Як правило, таким займаються неблагонадійні компанії на межі дефолту, щоб хоч якось наростити обсяг продажів. Якщо ж у вас немає бажання викидати гроші на вітер і в разі аварії чекати відшкодування довгими місяцями, через судові розгляди, краще довіритися лідерам ринку на поточний момент. Ми пропонуємо вам порахувати вартість поліса в надійних компаніях, які мають стабільні показники виплат. Як можна бачити, розрахувавши вартість, у страховці Автоцивілка Київ ціна в різних компаніях практично однакова. Це логічно пояснюється поточною політикою МТСБУ, яка спрямована на рівняння цін всіх страховиків-членів бюро. Говорячи інакше, якщо ви де-небудь побачите казково дешеве пропозицію щодо купівлі страховки ОСЦПВ, не поспішайте йти на поводу у бажання заощадити. Краще подумати про наслідки і розрахувати вартість поліса, якою вона має бути, відповідно до закону про ОСЦПВ. Розрахувати можна у нас на сайті, знаючи необхідний мінімум інформації про автомобіль.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг