Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автогражданка Одеса

  • Кращі пропозиції щодо купівлі Автогражданки в Одесі
  • Економія часу - оформлення поліса займає лічені хвилини
  • Безкоштовна доставка в регіони
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автогражданка Одеса по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Одеса - місто з населенням понад 1 мільйон чоловік. В страховці Автогражданка Одеса - це третя зона тарифікації з підвищеним коефіцієнтом, що використовується при розрахунку. Ще кілька років тому одесити могли оформити Автоцивілку тільки в страхових компаніях, які відкриті в Одесі. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася. В Одесі стали працювати страхові посередники, які надають послуги практично всіх компаній України. Купити поліс ж можна, не виходячи з дому, через інтернет. Багато хто не довіряює таким покупкам, тому що бояться, що оплатять замовлення й не отримають поліса. Дійсно, були випадки, коли неблагонадійні компанії брали оплату і не виконували своїх обов'язків. Страхувальники в такому випадку можуть самі перестрахувати себе, сплативши поліс за фактом його отримання. Друге, чого бояться охочі купити ОСЦПВ через інтернет в Одесі - це ризик покупки бракованого або загубленого поліса. Адже відомі факти продажу таких полісів, які офіційно числяться загубленими. Наша компанія співпрацює безпосередньо із страховиками та всі поліси, які ми реалізуємо можна перевірити на офіційному сайті МТСБУ, ввівши номер поліса. Там можна побачити марку, модель застрахованого автомобіля, місце реєстрації та державний номер. Всю іншу інформацію, відносно оформлення страховки Автогражданка Одеса можна отримати в телефонному режимі у наших фахівців. Ми вкрай не рекомендуємо порушувати закон про обов'язково автострахуванні і виїжджати на дорогу, не маючи діючого страхового договору ОСЦПВ. Адже ніколи не знаєш, що може трапитися в дорозі. До того ж їзда без страховки карається штрафом, розмір якого може перевищувати річну вартість поліса. Не варто відкладати на завтра те, що необхідно зробити зараз. Замовити або прорахувати вартість поліса Автогражданка в Одесі можна просто зараз, скориставшись калькулятором. А з усіх питань, в тому числі і про доставку можна дізнатися в телефонному режимі, або залишивши заявку на callback. Замовити поліс онлайн, не встаючи з місця, при цьому будучи на 100% впевненим у надійності компанії і оплатити покупку за фактом отримання - ось до чого дійшов технічний прогрес. На щастя, страхувальники все охочіше довіряють нововведень. А вже скоро одесити зможуть оформити електронне ОСЦПВ - новинка від Моторно-транспортного бюро!

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг