Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка ціна

Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка ціна по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
За всю історію дії в Україні закону «Про ОСЦПВ» виплати компаній наближаються до 6 мільярдам гривень. Страхових премій зібрано на суму майже вдвічі більше. Це говорить про великі можливості для розвитку ринку в цілому. На сьогоднішній день майже 100 страховиків мають право працювати в цьому сегменті страхування. В страховці Автоцивілка тарифи формуються на основі нормативно-правових актів, але свою роль відіграє і конкуренція серед страховиків. За останні кілька років сформувалися лідери ринку оформлення ОСЦПВ , які зміцнилися і тримають позиції за обсягом проданих полісів і кількості виплат. Незмінним лідером за обсягом продажів у сфері ОСЦПВ на 1 місяць є компанія «Оранта ». Дійсно, історично склалося, що компанія є найбільшою в Україні, має найширшу мережу філій, на слуху майже у кожного жителя країни. Але, як показує практика, не завжди гучне ім'я може свідчити про якісну роботу. Відомо, що в кінці 2013 року в компанію введено тимчасове керівництво за рішенням МТСБУ. Зроблено це через збільшення кількості скарг на роботу страховика, зокрема на несвоєчасні виплати або в деяких випадках зовсім необґрунтована відмова в них. Схожа історія трапилася на початку 2014 року з ще одним великим страховиком з ТОП-10 - компанією «Провідна». Але її керівництво, на відміну від «Оранти», швидко ліквідувало невдоволення страхувальників, врегулювало спірні випадки і зараз намагається бути гранично прозорим у своїй роботі. Як бачимо, в полісі Автоцивілка ціна або відоме ім'я компанії - не найголовніше. Слід бути обізнаним про поточний стан справ компанії, щоб уникнути проблем у майбутньому. Актуальна інформація про фінансовий стан страхових компаній знаходиться на сайті Моторно-транспортне бюро. Насторожити може низький рівень виплат компанії. Саме рівень, а не абсолютна їх кількість. Експерти радять при вирішенні питання, де купити ОСЦПВ не звертатися до компаній, у яких виплати тримаються на рівні менше 10%. Але не варто також звертатися і тим, хто «переплачує». Так, якщо виплати по ОСЦПВ складають вище 80-90%, то компанія працює фактично собі в збиток, що також не може позитивно її характеризувати. В цілому, спрогнозувати поведінку компанії на ринку складно, особливо в умовах, коли лідери ринку стають несприятливими. Слід також почитати останні відгуки на різного роду тематичних форумах і порталах про виплати і про сервіс компанії в цілому.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг