Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автострахування ОСЦПВ

  • Автострахування ОСЦПВ від кращих страховиків
  • Економте час на складанні заявки
  • Акція! Індивідуальні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автострахування ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Відомо, що здоров'я за гроші не купиш, але як бути, якщо трапляються непередбачувані ситуації на дорогах? Автострахування ОСЦПВ увазі страхове покриття шкоди життю або здоров'ю в разі ДТП в розмірі до 100 тисяч гривень. Фактично, це означає, що в разі аварії з вашої вини, покривати збитки на лікування постраждалих буде страхова компанія в межах цієї суми. Якщо ж сума, витрачена на лікування, оцінена вище, різницю доведеться платити зі своєї кишені. На практиці отримання відшкодування пов'язано з низкою труднощів. Постраждалій стороні доводиться збирати величезний пакет документів - довідки за надану медичну допомогу, історії хвороби, чеки та квитанції за оплату медикаментів та багато іншого. До того ж після того, як зібраний пакет документів, його потрібно подати в страхову компанію у встановлений термін і чекати виплати відшкодування до 90 днів. Як бачимо, процес досить трудомісткий. Експерти страхового ринку вважають, що ОСЦПВ автострахування повинно орієнтуватися в сторону клієнта і пройти ряд реформ. Страховикам рекомендовано переглянути терміни відшкодування і спростити кількість необхідних документів та довідок. На жаль, на сьогоднішній день це всього лише самотні заяви, роботи в даному напрямку ведуться вкрай повільно. Страховики, виходячи з таких труднощів, пропонують клієнтам не розраховувати на своєчасне відшкодування, яке пропонує автострахування ОСЦПВ, а йти іншим шляхом. Набагато простіше отримати кваліфіковану допомогу у випадку ДТП і залишити витрати на плечах страховика, маючи поліс медичного страхування. У такому випадку клієнт, як правило, отримує кращу медичну допомогу, стаціонарне лікування у приватній клініці, що співпрацює зі страховою компанією. Потім понесені витрати компанія буде вимагати у страховика, власником поліса Автоцивілки якої був винуватець аварії. Є навіть окремий напрямок - добровільне страхування від непередбачених випадків на транспорті. Вартість поліса становить менше, ніж пів відсотка від страхового покриття. Єдине, що дозволяє отримати додаткову компенсацію по ОСЦПВ і не входить до медичне страхування - це отриманий під час ДТП моральну шкоду. Законом встановлено, що він не може перевищувати 5% від страхової суми. Але правильно оцінити моральну шкоду також вельми складно, для цього обов'язково залучати судові інстанції.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг