Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка Дніпропетровськ

  • Кращі пропозиції щодо автоцивілки в Дніпропетровську
  • Економія часу - оформлення поліса займає менше 10 хвилин!
  • Акція! До 50 грн на мобільний рахунок при самоcтійному оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка Дніпропетровськ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
У страхуванні Автоцивілка Дніпропетровськ - один з топових міст України. Однак, не дивлячись на це, кілька відсотків водіїв не мають діючих полісів, або мають «проблемні» договору. При цьому потерпілому в ДТП буде нелегко домогтися компенсації. У більшості випадків збитки покриває МТСБУ з фонду захисту потерпілих, яка має право потім стягнути регресом суму з винуватця, або зі страхової компанії. Розглянемо основні випадки, коли МТСБУ покриває збитки по Автоцивілка в Дніпропетровську.
1. Якщо шкода заподіяна невстановленим транспортним засобом, який зникло з місця аварії.
2. У разі відсутності поліса Автоцивілки у винуватця (в такому випадку винуватець буде відшкодовувати збитки МТСБУ, до того ж сплатить штраф).
3. Якщо винуватець аварії - пільговик, звільнений від сплати премії з Автоцивілки (інвалід 1 групи, учасник військових дій та ін.).
4. Якщо збиток нанесений автомобілем, який числиться в угоні.
5. Якщо страхова компанія, власником поліса якої є винуватець, не може покрити збиток (як правило, такий страховик визнається неплатоспроможним, його виключають з МТСБУ, відкликають ліцензії, а виплати відшкодування можна чекати довгими місяцями і витративши величезну кількість часу на судові розгляди).
6. Якщо шкоди було завдано співробітником ДАІ чи медичними працівниками при виконанні професійних обов'язків. Жителі Дніпропетровська у своїй більшості не мають прецедентів з оплатою відшкодування через МТСБУ, але такі випадки також мають місце бути. Найчастіше проблемні виплати з'являються, коли страхувальник не приділив належної уваги оформленню поліса, пішов на поводу у привабливої ціни, що не навів довідки про страхову компанію або про продавця.
Багато хто, дізнавшись, що МТСБУ покриває збитки за несприятливих ситуаціях, легковажно до цього ставляться. Але мало хто знає, що цей збиток може вимагатися надалі з винуватця ДТП. Які дізналися це вже не женуться за низькими цінами, а ретельно вивчають всі умови Автоцивілки. А куплений поліс негайно перевіряють на дійсність на сайті Моторно-транспортного бюро. З вишенаписаного можна зробити висновок, що купувати страховку Автоцивілка Дніпропетровськ треба відповідально, оскільки від цього залежить не тільки фінансове забезпечення третьої особи при ДТП, а й ваше. Замовити поліс можна прямо у нас. Ми пропонуємо оформитися тільки в безпроблемних компаніях, членах МТСБУ.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг