Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка Київ Ціна

  • Кращі варіанти Автоцивілки в Києві від тих компаній, які платять
  • Подарункові сертифікати всім клієнтам
  • Індивідуальні знижки і подарунки від giraf.ua
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка Київ Ціна по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Кияни сприймають страхування ОСЦПВ по-різному. Деякі ставляться до страхування досить скептично - поліс сприймається як щось, обтяжлива сімейний бюджет. Але наскільки сильним ударом по бюджету було б розплачуватися за наслідки ДТП? Кияни, враховуючи статистику ДТП у своєму місті, як ніхто інший повинні розуміти, що аварія може трапитися коли завгодно і ким завгодно. Тому, навіть не дивлячись на те, що в страховці Автоцивілка Київ ціна на ряд вище, ніж в інших регіонах, страхувальники все частіше сприймають її адекватно. МТСБУ намагається зрівняти умови роботи на ринку автострахування для всіх компаній. В першу чергу це стосується рівняння цінових пропозицій. Так, наприклад, «стандартну пропозицію» - легковий автомобіль з об'ємом двигуна до 1600 куб.см., зареєстрований в Києві без застосування знижок за системою бонус / малус і відсутності пільгової категорії коштуватиме застрахувати 777 гривень на рік. При цьому деякі кияни стикаються з необґрунтованим відхиленням вартості поліса від цієї цифри. Різниця в ціні тільки створює нерозуміння і недовіру страхувальників. Адже группа - це обов'язковий вид страхування, чому тоді ціни не однакові? Причин насправді може бути багато - від банального страхового шахрайства до зниження вартості за рахунок продажної комісії. Моторно-транспортне бюро пообіцяло найближчим часом зрівняти ціни страхових компаній і стежити за всіма випадками демпінгу на ринку. До того ж введення електронної Автоцивілки (теж одна з ініціатив МТСБУ) значно спростить і модернізує весь процес оформлення. Столичні жителі, які шукають в інтернеті Автоцивілка ціна Київ, можуть не тільки розрахувати вартість поліса, а й оформити його онлайн. Наприклад, на нашому сайті відразу після прорахунку і вибору компанії, ви можете заповнити дані про себе і поліс автоматично сформується. Після цього треба буде тільки дочекатися дзвінка менеджера і обмовити з ним умови доставки та оплати. Ми дуже насторожено ставимося до страхових компаній, які необґрунтовано завищують або занижують ціни. Ми цінуємо нашу репутацію і тому працюємо тільки з перевіреним страховиками з високим рівнем виплат. Автоцивілка - це просто, якщо ви оформляєте її на нашому сайті. Якщо ж якісь моменти незрозумілі, хочете отримати повноцінну консультацію по страховці, можна зателефонувати нам або залишити заявку на зворотний дзвінок.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг