Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка Київ Вартість

  • Прорахунок Автоцивілки від кращих страхових компаній Києва
  • Акційні пропозиції щодо доставки
  • Оперативне оформлення поліса
  • Індивідуальні знижки
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка Київ Вартість по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Відомо, що вартість Автоцивілки в Києві в кілька разів може відрізнятися від менш населених регіонів. Це відбувається, тому що для столиці використовується максимальний підвищувальний коефіцієнт при розрахунку, який становить 3,2. Ситуація цілком зрозуміла, враховуючи, що рівень аварійності тут на порядок вище, ніж в інших регіонах. Кияни, які бажають заощадити на вартості поліса, можуть розраховувати на ряд законних знижок. По-перше, система бонус-малус передбачає знижку до 50% (за кожен рік їзди без ДТП - 5%). Якщо автомобіль використовується не цілий рік, має сенс викреслити невикористані місяці з поліса, що також здешевить його. Але навіть порівняно з іншими регіонами недешева вартість страховки варто того, щоб відчувати себе спокійно за кермом. Свідомість київських водіїв знаходиться на досить високому рівні, про що свідчить рівень проникнення ОСЦПВ в загальна кількість зареєстрованих транспортних засобів. Проте, не дивлячись на те, що виїжджати без страховки заборонено, немає правового механізму, яких зобов'яже вас купувати її. Просто у випадку, якщо при перевірці документів співробітником ДАІ виявиться відсутність поліса, треба буде заплатити штраф до 850 грн. Куди простіше і дешевше оформити договір, ніж їздити в страху бути оштрафованим в будь-який момент. В страховці Автоцивілка Київ вартість сформована страховими компаніями на основі Закону про ОСЦПВ. Кияни, так само, як і жителі інших міст, на нашому сайті можуть швидко розрахувати вартість поліса і купити його за кілька хвилин. Для цього необхідно знати мінімум даних про автомобіль і страхувальника. Для киян є можливість замовити доставку поліса в будь-який зручний місце і час, або скористатися формою для зворотнього дзвінка - ми самі передзвонимо вам і допоможемо підібрати поліс. Жителям української столиці слід бути гранично уважним на дорогах в будні у вечірній час. Саме тоді, згідно з даними ДАІ, трапляється найбільша кількість дрібних аварій. Що стосується дрібних пошкоджень, тут слід звернути увагу, що страховики мають право встановлювати франшизу в розмірі до 1000 гривень. Це та сума, яку вам доведеться платити самостійно, якщо ДТП станеться з вашої вини. Розмір франшизи обов'язково вказується в договорі. Як правило, чим він менший, тим дорожче доведеться заплатити за поліс.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг