Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка Одеса

  • Акційні пропозиції з оформлення страховки группа для одеситів!
  • Консультаційні послуги наших висококваліфікованих менеджерів
  • Індивідуальні знижки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка Одеса по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Одеса давно вважається перлиною біля Чорного моря. У місті офіційно зареєстровано кілька сотень тисяч автомобілів. Відповідальність власника кожного автомобіля, згідно закону, повинна бути обов'язково застрахована. Одеса - це місто-мільйонник, з чого випливає, що рух на дорогах досить щільне. Відповідно, в страховці Автоцивілка Одеса використаний підвищувальний коефіцієнт у розмірі 2,3. Тобто фактично йде подорожчання вартості базового тарифу трохи більше, ніж у два рази. Як і в цілому по Україні, «лідирують» в причинах виникнення ДТП їзда в нетверезому вигляді. На другому місці - перевищення швидкісних обмежень. Якщо у випадку нетверезого водія, найчастіше збиток доведеться відшкодовувати самостійно, але в разі перевищення швидкості, страхова компанія розрахується з постраждалим в межах страхових сум. В Одесі в останні роки спостерігається зростання кількості ДТП. При цьому іноді у винуватця аварії виявляється відсутність поліса ОСЦПВ. У такому випадку потерпілий буде довго отримувати збитки від МТСБУ, яке в свою чергу в порядку регресу потребують винуватця компенсувати витрата з власних коштів. До того ж порушнику доведеться заплатити штраф за відсутність поліса. В цілому, як показує статистика Автоцивілка Одеса користується попитом у понад, ніж 90% водіїв. Хотілося б вірити, що ті транспортні засоби, які не застраховані, простоюють і не використовуються. Якщо ж ви знаєте, що ваш автомобіль не буде використаний в певні місяці в році, слід оформити поліс, вказавши ці місяці в договорі. При цьому буде отримана знижка. Максимальна кількість місяців, які можна «викреслити» - шість. Але не варто забувати, що, якщо ви виїжджаєте в період, який вказаний в полісі як період простою, ви порушуєте договір і претендуєте на відмову у виплаті в разі аварії.
Також можна розрахувати ціну Автоцивілки в Києві тут

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг