Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка Запоріжжя

  • Безкоштовна доставка полісів Автоцивілки в Запоріжжя і область!
  • Швидке замовлення на нашому сайті
  • Сертифікати від 50 грн. на подальші замовлення в подарунок!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка Запоріжжя по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Найчастіше люди в перший раз стикаються зі страхуванням, коли стикаються з необхідністю оформити автоцивілка. Як показує практика, купуючи страховку вперше, люди часто звертаються безпосередньо в страхові компанії. При цьому страхувальники несвідомо позбавляють себе можливості вибору. Відомо, що страхові компанії зацікавлені в першу чергу у продажу своїх полісів, тому що звернулися клієнтам буде нав'язуватися тільки одну пропозицію, однобоко висвітлюючи його переваги і позитивні сторони компанії в цілому. На жаль, найбільше з такими проблемами стикаються мешканці регіонів. Наприклад, жителі Запоріжжя можуть піти у відділення будь-якої страхової компанії та оформити поліс ОСЦПВ, а можуть вписати в пошукову систему Подати Запоріжжя і потрапити на сайти брокерів. Який з цих шляхів більш раціональний? Деякі вважають, що страхові брокери використовують додаткові націнки і поліс обходиться незрівнянно дорого. Але це не так. Більш того, за рахунок зменшення комісійної винагороди брокери можуть продавати поліси ОСЦПВ дешевше, ніж самі страхові компанії. Страхові брокери у сфері Автоцивілки зацікавлені продати поліс, це правда. Але при цьому вони ж і зацікавлені, щоб клієнт залишався задоволений на сто відсотків. Тому брокер розповість не тільки про переваги, але і про негативні сторони роботи з тією чи іншою компанією. Іншими словами страховий брокер, яким і є наша компанія, в першу чергу представляє інтереси клієнти перед страховиком, а не навпаки. Крім того, брокери - це професіонали страхового ринку. Вони не просто допоможуть дізнатися вартість ОСЦПВ, але й докладно розповісти, від чого вона залежить, що впливає на її збільшення і зменшення. А в деяких випадках можуть навіть надати знижку на укладення договору.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг