Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ купити

  • Купити ОСЦПВ просто, якщо ви купуєте у нас!
  • Ми економимо ваш час - замовлення формується лічені хвилини!
  • Ми доставимо поліс в будь-який зручний вам час і місце!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ купити по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Відомо, що покупка ОСЦПВ з 2008 року в Україні стала обов'язковою для автовласників, а за відсутність поліса передбачений штраф. Така політика держави має неоднозначні відгуки серед страхувальників, особливо враховуючи той факт, що страхові компанії намагаються максимально убезпечити себе і не виплачувати відшкодування, навіть під найменшим приводом. Враховуючи, що ринок насичений сотнями пропозицій, страховку купити просто, використовуючи розрахунок ОСЦПВ калькулятор , але отримати повноцінну компенсацію іноді неможливо. Розглянемо деякі причини легальних відмов у виплаті, про які не підозрює більшість автолюбителів. Відчуваючи потяг до великих швидкостей і гонок, автолюбитель повинен пам'ятати, що якщо автомобіль бере участь у змаганнях, міських квестах і потрапляє в ДТП, страховик має право не виплачувати компенсацію. Однак, компанія повинна довести це, що також непросто. Перш ніж купити авто страхування ОСЦПВ , необхідно також прочитати всі правила заповнення Європротоколу. Відомо, що навіть найдрібніші помилки при його заповненні у разі ДТП можуть стати причиною невиплати компенсації. Слід бути максимально уважним і бажаючим купити ОСАГО онлайн. Деякі посередники продають таким чином недійсні поліси або поліси збанкрутілих страхових компаній. Зрозуміло, такий договір при настанні ДТП не матиме ніякої сили та компенсацію за нього отримати неможливо. Треба бути уважним при оформленні поліса і обов'язково упевнитися в надійності страхової компанії та її членство в МТСБУ. Сам поліс можна перевірити на сайті Моторно-транспортне бюро. Відмова в страховому покритті чекає також предмети, що представляють антикваріат, документи, коштовності, готівкові суми грошових коштів, які перебували всередині потрапив у ДТП автомобіля і постраждали. Водіям, які зіткнулися з необхідністю застрахувати автомобіль і де краще ОСЦПВ в Україні необхідно також враховувати особливості суспільно-політичної обстановки в країні. Страхові компанії мають право не виплачувати компенсації, якщо ДТП виникло через теракти, військових або стихійних дій. А події на головній площі Києва і в регіонах страховики можуть трактувати саме так. Слід бути уважним при укладанні договору автострахування, вивчити всі умови, особливо звернути увагу на пункти про відмову у виплаті відшкодування.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг