Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка калькулятор

  • Калькулятор автоцивілки дозволить не тільки розрахувати страховку, а й порівняти найкращі пропозиції.
  • Реальна економія вашого часу
  • Акція! Індивідуальні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка калькулятор по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Культура автострахування в Україні набирає обертів. З кожним роком збільшується кількість автотранспорту на дорогах і, відповідно, кількість страхових полісів ОСЦПВ. На сьогоднішній день близько 98% автолюбителів мають діючі поліси. З кожним днем свідомість водіїв збільшується, договору страхування починають сприймати не як необхідність, а як прояв турботи з боку страховиків і держави. Знаючи необхідний мінімум даних для оформлення заявки, використовуючи калькулятор Автоцивілки, можна з легкістю розрахувати вартість поліса ОСЦПВ . При розрахунку мало хто знає, за що передбачені законні знижки в оформленні поліса. По-перше, можна розраховувати на знижку в розмірі 5% за кожен рік їзди без пригод по системі Бонус-малус. Максимальний розмір дисконту на вартість страховки ОСЦПВ в даному випадку може скласти до 50% за 10 років без ДТП . Однак для цього при оформленні треба показати копію попереднього поліса. Слід також пам'ятати, що дана знижка надається тільки людині, яка безпосередньо оформляє договір. Наприклад, якщо у вас сімейний автомобіль і один рік Автоцивілка оформляється на чоловіка, другий - на дружину - в такому випадку бонус-малус застосовуватися не буде. Є й зворотний бік медалі в цій системі. Напевно багато, користуючись сервісом ОСЦПВ калькулятор, щоб рассчитать страховку ОСЦПВ вказуючи дані про ДТП за попередні періоди, стикалися з подорожчанням поліса. У разі якщо у вас були ДТП з вашої вини і якщо ви не хочете платити більше за нову страховку, слід просто звернутися до іншого страховика. Як правило, нових клієнтів ніхто не перевіряє на наявність аварійного стажу і оформляє без подорожчання. По-друге, знижку можна отримати законним шляхом, у розмірі половини вартості, якщо ви - учасник бойових дій, інвалід другої групи або чорнобилець перших двох категорій. Калькулятор Автоцивілки на нашому сайті дозволить обчислити точну ціну поліса для вас, з урахуванням усіх знижок, на які ви можете претендувати. Розрахунок займе всього кілька хвилин, а пропозиції від різних страхових компаній дадуть вам можливість вибрати найоптимальніше рішення. Не варто затягувати з покупкою Автоцивілки, бо якщо поліс прострочений навіть на один день - це є приводом для накладення штрафу. Не кажучи вже про інші неприємні наслідки, які можуть трапитися на дорогах.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг