Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Калькулятор ОСЦПВ

  • Кращий калькулятор ОСЦПВ, який покаже пропозиції провідних страховиків
  • Економія часу - оформлення поліса займає кілька хвилин!
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Калькулятор ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Скільки необхідно часу, щоб обійти страхові компанії для підбірки оптимального страхового поліса? ОСЦПВ калькулятор, яким пропонують скористатися сайти з продажу страховок, дозволяє заощадити час і зробити необхідні розрахунки в будь-якому зручному місці, приділивши всього кілька хвилин. З моменту введення цієї послуги пройшло всього кілька років, але зараз порахувати в режимі онлайн страховки пропонують уже не тільки страхові брокери, а й безпосередньо самі страховики. Вважається, що, якщо компанія пропонує страховий калькулятор ОСЦПВ, то вона йде в ногу з часом і проявляє турботу про своїх клієнтів. На що слід звернути увагу при онлайн-розрахунку автостраховки? В першу чергу слід відрізняти справжній калькулятор ОСЦПВ України від простої форми для подачі заявки. Як правило, на етапі прорахунку Автоцивілки не вимагається введення особистих даних і мобільного телефону. Мають бути такі форми: тип транспорту та об'єм двигуна, місце реєстрації, сфера використання, стаж водіння (в тому числі і безаварійний), право на пільги. У видачі результатів, якщо це сайт брокерської організації, повинен бути вибір з пропозицій різних компаній. Тут слід пам'ятати, що найдешевший поліс не завжди є кращим рішенням. Перш, ніж зупинятися на певному страховика, найкраще довідатися про виплати, фінансовий стан і інших перевагах і недоліках. Розрахувати ОСЦПВ калькулятор України - це зручне нововведення, розраховане на страхувальників, які звикли економити свій час. На нашому сайті скористатися послугою може будь-хто не тільки для оформлення страховки, але й просто, щоб прицінитися і порівняти пропозиції. Якщо ж немає бажання розраховувати самостійно, можна скористатися формою зворотного дзвінка. Менеджер зв'яжеться з вами і в телефонному режимі прорахує вартість ОСЦПВ ціна для вашого автомобіля. Безумовно, калькулятор ОСЦПВ - це ще один крок до очікуваного нововведенню - електронному полісу. Відомо, що МТСБУ вже давно збирається впровадити систему оформлення поліса онлайн з відправленням на електронну адресу страхувальника. Роботи знаходяться вже на фінальній стадії і ось-ось будуть завершені. Після впровадження електронного калькулятора страховки ОСЦПВ не треба буде навіть зв'язуватися з представниками страхової компанії, з допомогою сучасних технологій на полісі буде проставлена електронний підпис. А роздрукований на принтері бланк буде нести таку ж юридичну цінність, як і куплений поліс у страховій компанії.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг