Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Калькулятор ОСЦПВ Київ

  • Калькулятор страховки ОСЦПВ у Києві, що дозволяє з точністю до копійки порахувати вартість поліса
  • Швидке замовлення прямо на сайті
  • Доставка по будь-якою адресою в Києві та області!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Калькулятор ОСЦПВ Київ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Переважна більшість автолюбителів в Україні не можуть на 100% знати, що страхування ОСЦПВ повністю захистить їхні інтереси в непередбаченій ситуації. Оформити страховку можна швидко за допомогою сервісу калькулятор ОСЦПВ Київ. Багато хто так і роблять, купують перший-ліпший поліс і їздять, навіть не замислюючись, від чого вони захищені. І тільки у випадку ДТП починають судорожно вивчати умови договору і вимагати відшкодування збитків від страхової компанії. Виходячи з сьогоднішніх реалій, часто виходить так, що суми покриття по ОСЦПВ недостатньо, щоб розрахуватися з потерпілим. Особливо це стосується міста Києва, оскільки саме на столичних дорогах концентрація дорогих автомобілів найбільш висока. Потрапляючи в аварію, відновлення може коштувати набагато більше передбачених за стандартним договором 50 тис. Грн. І поки закон тільки збирається збільшити цей ліміт, страховики успішно продають додаток до основного договору - ДГО. Купивши Додаткову Автоцивілку, ліміт по збитку можна збільшити до кількох мільйонів гривень за невелику доплату. У послузі калькулятор ОСЦПВ Київ представляє собою найдорожчу зону серед міст України. Не тільки тому що тут багато дорогих автомобілів, але й тому що їх просто більше, ніж де-небудь. Саме в Києві утворюються найбільші пробки в країні, що веде до численних дрібним ДТП. Не варто недооцінювати значущість страховки ОСЦПВ і в покритті збитку здоров'ю третіх осіб. Адже в кожній другій аварії присутні травмовані люди, яким потрібна оплатити лікування. Найпростіше, якщо всі витрати понесе страхова компанія. Знову ж таки, тут присутній ліміт у розмірі 100 тисяч гривень. І точно так само можна цей ліміт збільшити за додаткову плату. Але, як показує практика, страхові компанії оцінюють здоров'я наших співвітчизників не дуже дорого, тому, якщо потерпілий залишився живий, за межі страхової суми його лікування, як правило, не виходить. У разі смерті виплачується повністю страхова сума. Треба також мати на увазі, що ОСЦПВ - це не панацея від усіх бід на дорогах. У разі грубих порушень, змови учасників, знаходженні винуватця в нетверезому вигляді або під наркотичними речовинами, ОСЦПВ не покриває випадок. Тоді винуватцю доведеться розплачуватися самостійно. Також багато водіїв упевнені, що Автоцивілка їх «врятує» від відповідальності перед ДАІ. Але це не так. Страховка захищає тільки фінансові інтереси.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг