Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Калькулятор страховки ОСЦПВ

  • Кращий в Україні калькулятор страховки ОСЦПВ
  • Телефонна підтримка наших страхувальників на будь-якому етапі прорахунку або замовлення
  • Акційні умови по доставці і для повторних клієнтів
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Калькулятор страховки ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Оформлення поліса автоцивілки увазі собою складний розрахунок, що складається з безлічі коригуючих коефіцієнтів. Багато страхувальників сліпо довіряють ціни, пропонованої страховими компаніями, і не вдадуться в подробиці факторів, які на неї впливають. Сьогодні дізнатися вартість поліса просто, навіть не звертаючись безпосередньо до страховика, використовуючи онлайн-сервіс страховка ОСЦПВ калькулятор, пропонований на багатьох сайтах. Відвідувачам сайту досить знати інформацію для оформлення поліса, ввести дані і виробити онлайн-розрахунок. Калькулятор страховки ОСЦПВ працює за принципом автоматичного розрахунку ціни поліса за обраними параметрами у зазначеній страхової компанії. Експерти ринку страхування рекомендують, використовуючи даний сервіс, проводити розрахунок в різних компаніях і порівнювати пропозиції. Також бажано, щоб сайт надавав інформацію про позитивні і негативні моменти оформлення поліса в тій чи іншій компанії. Тільки зіставивши дані в різних компаніях, можна переходити до оформлення заявки на поліс. При виборі сайту для прорахунку, бажано поцікавитися, з якими компаніями він дозволяє працювати. Це важливо, щоб не нарватися на шахраїв, які пропоную автоцивілка в компаніях-банкрутах. Оскільки вартість ОСЦПВ в компаніях може дещо змінюватися, краще також упевнитися в актуальності даних. Так, досі деякі калькулятори пропонують вважати Автоцивілку за трьома типами договору, які вже кілька років як об'єднані в універсальний. В Україні незабаром планується впровадження системи електронного ОСЦПВ. Це означає, що після прорахунку ціни на поліс ОСЦПВ калькулятор буде перенаправляти відвідувача на введення особистих даних і безпосередньо на покупку поліса онлайн. Після цього поліс в електронному вигляді буде доставлений на пошту клієнта, звідки можна буде його роздрукувати. Така система дозволить заощадити час як страхувальників, так і працівників компаній - страховку можна буде отримати просто, не виходячи з дому і не витрачаючи гроші на її доставку. А поки електронний поліс знаходиться на стадії розробки в МТСБУ, страховики пропонують водіям договору з доставкою додому та оплатою кур'єру готівкою за фактом отримання. Відомо, що ОСЦПВ оформляється на бланках суворої звітності, це дещо уповільнює перехід на переклад частини ринку в онлайн.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг