Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Калькулятор Страхування ОСЦПВ

  • Кращі пропозиції щодо прорахунку і оформленню ОСЦПВ
  • Економте свій час - готовий поліс за кілька годин виявиться у вас на руках
  • Акція! Індивідуальні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Калькулятор Страхування ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Страховка ОСЦПВ стала доступна для розуміння і оформлення усім категоріям населення. Маючи на руках тільки техпаспорт, можна без зусиль порахувати вартість поліса на необхідний термін, використовуючи автострахування калькулятор ОСЦПВ. Подібні сервіси в інтернеті представляють не тільки страхові компанії на своїх сайтах, але й посередники. Про розрахунок Автоцивілки слід подумати до того, як планується покупка автомобіля. Відомо, що на оформлення після придбання дається всього лише три дні. Найкраще заздалегідь підійти до цього питання, щоб в поспіху не вибирати будь-яке, ліпше під руку пропозицію. Експерти радять при прорахунку вартості страховки, не йти на поводу у першого-ліпшого привабливої пропозиції. Слід порівняти вартість і оцінити всі переваги і недоліки продукту. Таку можливість надають спеціальні сервіси в порівнянні цін у різних страхових компаніях. І для цього буде потрібно все той же стандартний мінімум даних - інформація про автомобіль, а також про власника майбутнього поліса. У страхування ОСЦПВ калькулятор - це невід'ємний атрибут при оформленні поліса. Вручну вважати, використовуючи коефіцієнти - довго і нераціонально. Якщо ж немає доступу до інтернету, але виникає необхідність в оформленні поліса, можна також використовувати тарифну сітку або звернутися до професійних посередників. Посередники не зацікавлені у продажу послуг конкретної компанії, їм головне продати, об'єктивно розповівши про плюси і мінуси конкретного поліса. Тому, плануючи покупку ОСЦПВ вперше, краще довіритися їм, а не представникам якогось конкретного страховика, який не зацікавлений розповісти про недоліки своєї компанії. У будь-якому випадку, остаточний вибір належить робити страхувальнику.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг